Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam ma délután egy...

Találtam ma délután egy kutyát. Adnátok tippeket? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Ma találtam délután egy kiskutyát. Szuka, pár hónapos max 1 éves. Sebes, sántít.. Nem volt jó állapotban.. Nálam nem maradhat.. megetettem, megitattam, mindenki azt mondja, hogy rakjam vissza az utcára. Nekem nem lenne hozzá szívem.. szerintetek mit tegyek? Apu megtudná nagyon mérges lenne (még nem ért haza munkából). Nem olyan könnyű neki gazdát keresni, mert keverék. Tippeket szeretnék kérni. 16/L
2022. okt. 29. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hivd fel a hozzad legkozelebb levo kutyamento egyesuletet (azt hiszem magyarorszagon igy hivjak?) es ok biztosan segitenek. Elmondod nekik is ugyan ezt, amit ide leirtal, es segitenek valami megoldast talalni.
2022. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

A legközelebbi menhelyet, állatvédő szervezetet keresd fel, mondd el nekik, hogy nem maradhat, mert apud kiakad és sürgősen szüksége lenne ideiglenes befogadóra vagy elhelyezésre. Ha nincs náluk teltház segíteni fognak.

Ha nem sikerül, próbáld megbeszélni apuddal, hogy nem marad sokáig, csak addig engedje meg ameddig akár egy menhely akár egy új gazdi elviszi.

2022. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
El kell vinni állatorvoshoz megnézetni a chipjét és ellátni a sebét. Ha a te apád nem hajlandó, akkor keress kutyabarát ismerőst, akik ezt megteszik. Csak akad 1 az ismerőseid szülei között.
2022. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Én legutóbb mikor az állatorvosnál voltam oda hoztak be egy talált kiskutyát, bejött a pali odaadta és már ment is a dolgára. Szóval csak odament leadni. Gondolom azok meg adták tovább a menhelynek
2022. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Találtál megoldást?
2022. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre az eredeti gazdáját kellene törvény szerint keresni. Keresd fel a legközelebbi gyepit, menhelyet, és tőlük kérj segítséget.
2022. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!