Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevált nektek a kutyahordozó...

Bevált nektek a kutyahordozó táska?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:


[link]


Pomerániai törpespitz részére szeretnék ilyet vásárolni és érdekelne mi a tapasztalatotok.


2022. nov. 1. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Csivavám van. Kölyökként próbáltam ilyenhez szoktatni, de utálta. Inkább jön a saját lábán. Ha meg fel kell venni, akkor az ölemben van.
2022. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekunk ez van, 5 kilos tacsi keverekkel hasznaljuk. Igazabol csak es kizarolag vonatos/buszos utazashoz vettem, mert nagyon szorong taska nelkul es hajlamos bepisilni, de ha ebben van, csendben van es alszik (es nincs pisi).

Nyugi, amugy gyakoroljuk az utazast taska nelkul is, de az van, hogy mentett kutyus es nincs autonk, kb 20 percet bir nyugodtan taska nelkul utazni, de neha muszaj meglatogatni a 250 kilometerre elo csaladot es akkor vinnem kell a kutyat is, igy valami megoldas kellett.


Nekem igazabol az volt a szempont, hogy a taska abszolut zart legyen.

Es ezt ajanlanam neked is, mert hiaba lehet esetleg kikotni a kutyat a taskahoz belulrol, jobb a bekesseg es jobb, ha teljesen zart, mert meg van az eselye, hogy kiugorjon, ha megijed vagy valami van.

2022. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!