Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát szállítóboxban be...

Csicsky kérdése:

Kiskutyát szállítóboxban be lehet vinni üzletbe, bevásárlóközpontba?

Figyelt kérdés

Van egy 3 kg-os kis máltai kutyusom. Őt, ha utazom valahová, akkor magammal szoktam vinni. A közlekedési eszközökön az erre a célra szolgáló szállítóboxban van a kutyus elhelyezve, így pl. a BKK járatain a zárt kutyaszállító dobozban kézpoggyásznak számít:

[link]

[link]

Most akkor a kérdésem az lenne, hogy más esetekben is kézipoggyásznak minősül a szállítódobozos kutya és mint ilyen bevihető pl. üzletekbe, bevásárlóközpontba, egyéb helyekre, ahová normális kézipoggyász bevihető? Vagy ahogy a pórázon vezetett kutya nem vihető be, úgy a zárt dobozban elhelyezett kutya sem?



2019. júl. 20. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Melyik bevásárló központ? Ahova én járok lehet pórázon is vinni kutyát (kivéve élelmiszerbolt). A központba beviheted és a legtöbb boltba is
2019. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
még csak az kellene :D
2019. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem engeded ki, általában nem szólnak érte ott sem, ahol nem kutyabarát.
2019. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Élelmiszerüzletbe remélhetőleg nem.
2019. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ahova jársz vásárolni ezt ott kérdezd meg mert itt nem fogja tudni senki.
2019. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Persze. Mikor még jó 10-12 éve divat volt, hogy ezek a macák a kis ölebeiket kézitáskában hurcolják, még úgy is vihették mindenhová, pedig az nem zárt szállítódoboz. Egyszer a Westendbe -ahol kint volt a tiltótábla- a szemem láttára sétált egy ilyen kutyás maca a biztiőr mellett el, és az nem szólt semmit. Amíg nem teszed le a földre, addig elnézik, pláne az ilyen apró kutyusokat.
2019. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Tavaly mikor utaztam és be kellett ugranom a Tescoba, a biztiboy megállított, hogy így sem vihetem be a cicát, kocsiba meg nem fogom hagyni.

Aztan végülis arra jutottunk, hogy nála hagyhatom míg vásárolok.


Kérdezd meg..

2019. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kérdést nem azért tettem fel, mert ne tudnám megkérdezni, hogy mi a helyzet ott, ahová vásárolni járok. Hanem ha idegen helyre utazom a kutyussal és be kell mennem vele valahová, akkor számíthatok-e arra, hogy ha BKK járatain kézipoggyásznak minősül a zárt dobozos kutya, akkor ők is annak fogják venni és nem fognak problémázni.
2019. júl. 20. 15:29
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

Akkor ezek szerint meg lehet oldani úgy, hogy odabent leteszem a bejárat közelében, ha problémáznának?

2019. júl. 20. 15:32
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Most hót komolyan otthagynád? Nem biztos ám hogy a biztonsági őr felcsap poggyászmegőrzőnek..,.
2019. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!