Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyahordozó hátizsákok...

Milyen kutyahordozó hátizsákokat érdemes megvenni kerékpározáshoz?

Figyelt kérdés

Ti vásároltatok már ilyesmit? Mire érdemes figyelni? Magyarországon van erre választék?

Szeretném meglepni a kutyusom egy hátizsákkal, hogy olyankor is el tudjon velem jönni bárhová, ha forgalmas utcákon kell keresztül menni vagy ha kerékpárral megyek és hosszabb távra. Gyakran járok sokfelé (erdőbe, tavakhoz), de nem tudom magammal vinni, mert nem lett megtanítva kerékpár mellett haladni és forgalomba se szívesen mennék úgy. Eddig kocsival megtudtam ezt oldani, de így töredéke az mikor velem tarthat. 10kg-os szuka, háti részen vagy elől szeretném szállítani.



2017. szept. 8. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
vannak kutyás utánfutók, vagy a csomagtartóra szerelhető szállító kosarak, azok szerintem praktikusabbak. Én hátizsákos verziót még nem láttam.
2017. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

De ebay-on biztos nagyobb a választék.

2017. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egy 10 kg-os kutyát félnék máshol szállítani, nehogy kimásszon vagy valami baj legyen. úgy gondoltam ha a közelemben lenne, például a hátamon, jobban odatudnék figyelni rá és fegyelmezni. Ilyenre gondoltam, csak túl drágák itt: [link]
2017. szept. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!