Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyakozmetik...

Melyik a legjobb kutyakozmetikai termékek?

Figyelt kérdés

Kutyakozmetikus után nagyon szép fényes és hatalmas lesz sheltiem bundája. Elég jóminőségű kutyashamponom és kondícionálóm van otthon, de mégsem lesz olyan szép a bundája a kutyámnak.

Azért nem szeretném minden alkalommal kozmetikushoz vinni, mivel kiállításozok vele, és már többször bele vágott a kutyám szőrébe, így hanyagolnám. Megkérdezni se szeretném, hogy milyen termékeket használ, mivel szerintem pofátlanság.

Nektek hosszúszőrű kutyáknál milyen kozmetikumok váltak be leginkább?

Van ötletetek, hogy mitől lesz annyival szebb kozmetika után a szőre, mint mikor én csinálom?



2022. nov. 3. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy csapatóval szárítja és attól lesz "felfújt" a szőre?


Szerintem amúgy nem bunkóság megkérdezni.

A tenyésztőt is megkérdezheted róla, de szerintem a többi shelties, collies a kiállításon is szívesen segít és megosztja a bevált praktikákat.

2022. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan megkérdezheted.

Nálunk a kozmetikában Yuup és Tauro van főként. A Chris Christensent is nagyon dicsérik, ezenkek a márkáknak mind nagyon sokféle termékük van.

Nekem otthon IGroom van hosszú szőrű show kutyára, valami csoda, és hosszantartó a hatása. Ha csak koszos, és nem kiflancolni szeretném (lábmosás, pisi szagú szőr a hasánál - Igroom mindennapokra azért kicsit húzós lenne) akkor pedig Petsilk keratinossal mosom meg.

2022. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!