Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak nekem van ilyen perverzió...

Csak nekem van ilyen perverzióm, vagy ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a kutyák orrát, mindig ha meglátok egy kutyát, nem a fejét/hasát simogatom meg, hanem mindig az orrát piszkálom. Nagyon szeretem amikor az orra hideg és vizenyős. Ha száraz, vagy nedves de meleg, azt nem szeretem annyira.


Ti is így vagytok ezzel, vagy csak én szeretem amikor ilyen a kutyák orra?



2022. nov. 4. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Minden gazda annak örül, ha a kutyája orra hideg és vizes, mert akkor egészségesnek vélhető, vagy legalábbis nem lázas.

Viszont a kutyát roppant zavarja, ha az orrát piszkálod, mert ez nekik kiemelten kellemetlen. Talán a legérzékenyebb szervük, millió szaglóideg végződéssel, ezért ha szereted a kutyád, hagyd békén az orrát!

2022. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem se piszkáld a kutyák orrát, mert ezt annyira utálják, hogy idegen kutya simán megharaphat, ha azelőtt soha nem is tett ilyet. És utána nyilván a gazdáját hibáztatnád. A kutya orra TABU!
2022. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem feltétlen perverzió, csak hülye magatartás. Gondolom te sem örülnél, ha a kezed helyett a fütyid fognák meg bemutatkozáskor.
2022. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3, attól függ ki csinálja. Ha olyan személy csinálja aki tetszik, akkor még örülnék is neki.

Idegen kutyáknak nyilván nem csinálom ezt, csak a miénkkel.

2022. nov. 4. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne csináld! A tiétekkel sem, mert ez kellemetlen a kutyának!
2022. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
A bolondja!😂😂
2022. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
Kellemetlen érzéssel tölt el a kutya és perverzió szavak egy kontextusban való használata.
2022. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!