Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kanos az egy éves szuka...

Miért kanos az egy éves szuka (! ) tacsi kutyám? =D lennt több info=D

Figyelt kérdés
szóval napok óta rákapott arra h a kezünket vagy a lábunkat akarja őő:D értitek :) mit lehetne vele kezdeni?
2010. szept. 28. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is ezt csinálja a kis 3 hónapos törpe tacsi lányom a plüss kutyusával. Ilyenkor rászólunk, hogy nem szabad...mostanában már hallgat is rá és akkor abbahagyja.
2010. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le keményen, ez domináns viselkedés. Ne hagyd semmiképpen, és ivartalanítani is hasznos volna.
2010. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért törölték a válaszom, de leírom még egyszer.

Ezzel az úgynevezett párzó mozgással fejezik ki a dominanciájukat, ebben nincs semmi perverz vagy beteges, nagyon sok nőstény állat csinálja, ahogy nagyon sok kan is (nem csak kutyák). Egyszerűen csak told el, és mondd neki, hogy nem szabad:.

2010. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

22:46-os vagyok

Nem kell túldramatizálni, ahogy a második válaszoló tette:) Nem kell ezért ivartalanítani, és olyan nagyon keményen se kell tiltani, ettől még nem lesz vadállat, vagy vérengző fenevad:D )nem egy kutyussal volt már dolgom)

Szóval nyugi:)

2010. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond neki nagyon erélyesen, hogy pfuj! Meg fogja érteni.
2010. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém is csinálja, nekem is azt mondtáh, hogy dominancia, de nem igazán értek vele egyet. AZ én kutyámról aztán midnent el lehet mondani, csak azt nem h domináns. Úgy hallgat rám, mint az Istenre, sétánál szépen mellettem jön, elvehetem bármikor a kajáját, sőt a szájába is nyúlhatok, soha nem morog vagy ugat rám, mégis csinálja, ha nagyon örül. Ez van. Rászólok abbahagyja. Én se tudom, hogy miért csinálhatja, de ez a dominancia dolog nem igaz.
2010. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A párzómozdulat kanban, szukában egyaránt benne van. Szólj rá határozottan, hogy nem csinálhatja.
2010. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!