Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutya milyen...

Szerintetek ez a kutya milyen keverék?

Figyelt kérdés

Szeretném tőletek megkérdezni, hátha még van köztetek olyan akinek hasonló kutyája van, vagy volt vagy ismer valakit. Nem rég vesztettük el őt 17 évet élt, és szeretnénk ugyanilyen fajta kutyát, de nagyon ritka lehet mert még az életben se láttunk hasonlót se. Amit tudunk, hogy az egyik szülő úgy tudjuk német juhász volt, a másik meg nyilván valami keverék, de arról már tényleg fogalmunk sincs. Segítsetek! Köszönöm. Kép a kutyáról:


[link]


2010. szept. 28. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos nem tudok segíteni, egy állatorvos biztos többet tudna mondani, elég sok fajtát ismernek.

Csak annyit szeretnék, hogy részvétem:S És gyönyörű kutyus!!:) Én sem láttam még hozzá hasonlót.

2010. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kicsijames válasza:

öööö... mondjuk spániel... olyan barna...

[link]

Amúgy pedig nem tudom... Csak egy tipp.

2010. szept. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
hello,szerintem chau chau,golden retriever és a spániel kozul valamelyik.
2010. szept. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a másik szülője uszkár vagy portugál vizikutya volt (lakenois-t nem mondom mert Mo.-n 10 db sincs belőlük, így elég valószínűtlen h az lenne, de nagyon hasonlít: [link] vagy azoknak a keveréke.
2010. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem cattle dog (keverék?) elég ritka fajta kutya.link: [link] ha lejebb görgeted akkor lesz sok hasonló színü kutyus amugy szerintem a cattle dogra nagyon hasonlit meg valamilyen keverék esetleg :D nagyon sajnálom s rész vétem :(
2010. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
utolso vagyok itt van még jó néhány cattle dog : [link]
2010. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
[link] aszem ez már jó
2010. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
esetleg akita?
2011. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is golden vagy spániel lehetett még benne. De amúgy küldőre nagyon hasonlít a malira (malenois) is, de a szőre másabb.
2011. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vagy még a füle miatt skót juhász. :)
2011. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!