Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutya milyen...

Szerintetek ez a kutya milyen keverék?

Figyelt kérdés

Szeretném tőletek megkérdezni, hátha még van köztetek olyan akinek hasonló kutyája van, vagy volt vagy ismer valakit. Nem rég vesztettük el őt 17 évet élt, és szeretnénk ugyanilyen fajta kutyát, de nagyon ritka lehet mert még az életben se láttunk hasonlót se. Amit tudunk, hogy az egyik szülő úgy tudjuk német juhász volt, a másik meg nyilván valami keverék, de arról már tényleg fogalmunk sincs. Segítsetek! Köszönöm. Kép a kutyáról:


[link]


2010. szept. 28. 23:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kutyus volt!

Szerintem menhelyek honlapján kellene nézegetni, hátha van valahol hasonló kutyus!

ŐK egy kicsit mintha hasonlítanak, bár nem tudom...

[link]

[link]

[link]


(Nem akarok beleszólni, hogy milyen kutyátok legyen, de ugyan olyat nem valószínű, hogy találtok, és ha találtok is nem pótolja a kutyusoktokat, nincs 2 egyforma kutyus (se külsőleg se természetben), talán nektek is könnyebb lenne egy másabb kutyussal.)

2011. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de igy képről nekem a mudi is beugrott...de nem biztos ám..:S
2011. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha a pofáját megnézed, német juhász tuti van benne. esetleg chau chau is lehet benne, de nagyon kevés. igazából ez nem 2 fajtiszta kutya keveréke. ez 2 keverék kutya kölyke. de német juhász tuti!
2011. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én már láttam ehez hasonló kutyust csak fajtatiszta volt .Amugy szerintem Corgi keverék lehet bár tenyésztőknél is elég ritka fajta ;)Részvélem amugy ...szegényke :(
2011. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az egyik előző hozzászólóhoz hasonlóan nekem is a mudi volt az első, ami beugrott. De én sem értek annyira hozzá!:)
2012. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is a mudi jutott az eszembe.

Részvétem! :(

2012. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!