Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kakót evett a kutyám, mekkora...

Kakót evett a kutyám, mekkora a baj?

Figyelt kérdés
Csinaltam sutit, aminek a tetejen egy kis kanalnyi fozott cukrozatlan kakoporos massza van, megevett egy egesz kockat… lehet valami problema ebbol? 5 Kg a kutya

#kutya #csokoládé #mérgezés #Cukrozatlan kakó
2022. nov. 11. 16:21
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Nyilván te laksz itt te jobban tudod, szokásosan.. Nem vagyok gyerek a parommal elek, 1 kocsink van es o ejszakas volt. Remelem neked van 3 kocsid es barmikor eltudsz barhova menni. Jogsim is van. A kutya meg nem neveletlen, elso eset volt hogy felugrott mivel elotte nem tette, nem tudta, hogy nem szabad. De koszonom szepen, igazan erett lehetsz te is
2022. nov. 18. 15:35
 42/44 anonim ***** válasza:
35%

Simán elmegyek barhova nyilvan, miért ne mennék. Ha nem tudok a kovsimmal, mert pl ittam, akkor ott a taxi… Es nem zabál a kutyam se süteményt ;) ha meg megis beülök a kocsimba (a sajatomba) es elmegek az ugyeletre. Problem solved :)


Btw: amelyik kutya felugrik az asztalra kaját lopni, az neveletlen, ha tetszik, ha nem 🤷‍♀️

2022. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Orulok hogy nalatok van taxi, nalunk bolt sincs nem hogy az. Nem vagyok hulye ha latom rajta, hogy szarul kezd lenni intezek fuvart. Ahogy az orvos is mondta mikor felhivtam:)

De a te kedvedert meg megnevelem azt a neveletlen kutyat;)

2022. nov. 19. 11:39
 44/44 anonim ***** válasza:
55%
Ezert mondom, minden ilyen kerdesben Mucsajröcsögén laknak egy zsakfaluban, se kocsi, se taxi, most mar bolt se (ez uj de elég vicces :D) es lehetőleg az éjszaka közepe van, penz hírből sincs es ügyelet se nyilván :D nyugi, nem te vagy az egyetlen :D
2022. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!