Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan van keverék kutyátok?

Honnan van keverék kutyátok?

Figyelt kérdés
Menhelyt létszámítva és a több generációs keverékekre gondolok főleg, nem a "fajtajellegű" kutyákra.
2022. nov. 12. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg menhelyről, de egyébként volt, hogy a szomszédban született kiskutya, és tőlük hoztuk el. Illetve gyerekkoromban akik voltak kutyáink, ők kóbor kutyák voltak, akik beszöktek hozzánk, és nem lettek elzavarva, hanem kaptak kaját, és "itt ragadtak". Viszont mostanában én nem gyakran látok így kóbor állatokat, legfeljebb olyat, aki éppen kiszökött, de annak akkor van gazdája. Egy napig kóborló, aztán haza viszik, és megcsinálják a kerítést.
2022. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Utcán találtam
2022. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősöm az aluljáróból hozta el néhány nem túl jó embertől az öreg kutyát.
2022. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Neten keresgéltem elvihető kiskutyákat, így találtam. Anyuka összeszimatolt a szomszédos kannal és jött az öt szőrös meglepetés. Az enyém volt az utolsó az alomban, hiába keverékek, gyönyörű drótszőrű apróságok voltak, hamar elkapkodták őket.

Volt már úgyis, hogy ismerősnél született kiskutya és onnan hoztam. Egyszer egy bolhapiacon találtam egy kartondobozban egy elvihető kiskutyát és szerelem volt első látásra.

Menhelyekkel nagyon rossz tapasztalataim vannak a kutyavásárlásnak pedig nem vagyok nagy híve, szóval inkább így szoktam kutyákat szerezni.

2022. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első utcáról volt, azóta mind sintértelepről.
2022. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Találta valaki a Tescoban az egyiket, a másik meg menhelyről.
2022. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Volt egy eleve több generációs keverék kutya egy állattartó telepen. Volt ott ismerősünk, aki nekünk adta, mert ott már így is sok volt a kutya.


Aztán tőlünk elszökött és felcsinálta valakinek a pincsi jellegű keveréke.

Azóta már csak ennek a kölyke van nálunk, az anyját (tehát az eredeti kutyát) lemérgezték.

Ennek már 12 éve, 12 éves az öregúr, ez az egy kiskutyája született az anyjának. :)

2022. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sintértől, a másikat meg a környékünkön dobhatták ki, és úgy döntött, hogy ő most akkor nálunk fog lakni... :D
2022. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Facebookos gazdikeresős posztból. Nem hivatalos menhelyről, hanem jószándékú emberektől.
2022. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Apum munkahelyén lefialt egy kóbor kutya.
2022. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!