Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyás gazdik milyen...

Keverék kutyás gazdik milyen a kutyátok tulajdonságilag, miket tanult meg trükköt? 21/F

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
ül,fekszik,pacsi. Nem a kutya volt buta hanem én mert alig 12 éves voltam a kutya amúgy borzasztóan okos. Én mindig is úgy gondoltam hogy a keverék kutyák okosabbak mint a fajtatiszták.
2016. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám puli-pumi keverék.

Nagyon aranyos, aktív, imád futni, naponta járunk sétálni, engedelmes, mindig visszajön, de ez csak nevelés kérdése.

Iszonyú okos, pár perc alatt megtanul bármit, eddig ezek vannak: ül, fekszik, marad, gyere, pacsi, integet, ötös, láb között szlalom, fordul mindkét irányba, hempereg, tolat, elkapja a labdát:D, átugrik a lábam felett, lábam között jön előre-hátra.

Szóval elég sok van, de folyamatosan tanulunk újakat, mert csak ezzel fárad el viszonylag sok időre. :)

2016. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ül, fekszik, pacsi, állj, mehetsz, marad, búj át, szépen, hangot, gyere ide.

Foxi keverék, nagyon szeret szimatolni labdázni csak itthon lehet vele mert ha lent vagyunk akkor leköti a sok szag. Nehezen barátkozik más kutyákkal és emberekkel pedig évekig volt kutyás kis bandánk és minden rendben volt. Öregszik a kislány :) lehet azért morcosabb.

2016. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ül,ugrik,pacsi,marad,gyere......

Imád a szabadban lenni,futni,úszni is nagyon szeret.Eléggé okos,olyan dolgokat csinál,h nem hittem volna....

Puli,pumi,meg ilyesmi fajtájú kutyák keveréke. Egyszóval juhászkutya.

2017. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik kutyam: ül, fekszik, marad, gyere, hozd, halott és sétál a lábamra alva.

Másik kutyam: ül, fekszik, marad, gyere,

hozd, forog és pitizz. 13 vagyok. Nem nehéz őket tanítani.

2017. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!