Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furdetes utan “spot on”...

Furdetes utan “spot on” kutyanal lehetseges?

Figyelt kérdés
Ha jol tudom furdetes utan 48 óráig nem hasznalhato spot on. Ez a sampon vegett van? Nem tapadna ugy a folyadek? Vagy más az oka? Gondolom attól, hogy viz erte a szőrét nem lenne gond, hanem a samponon van a hangsúly,ugye?

2022. nov. 19. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom pontosan a választ, de azt vettem észre, hogy ezek a rácseppentők olajos állagúak, talán a szőrén és bőrén maradt sampon, ami zsíroldó hatású valamilyen módon megakadályozza a megfelelő beszívódást.
2022. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Baromság. Használd nyugodtan. Ugyanúgy fog hatni.
2022. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem valamit félreértettél, a kutyát nem fürdetheted spot on után ennyi ideig.
2022. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Víz se nagyon érheti, se előtte se utána kb 2-2 napig. A víz is felpuhítja a bőrét, leviszi róla a zsírréteget, a spot-on pedig a rendes állapotú, nem felázott, nem kiszáradt bőrbe tud beépülni megfelelően.
2022. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Az utolsó valaszolónak Koszonom, hogy reszletes volt! Ezekszerint akkor nem a samponon van a hangsúly, hanem a víz miatt is nehezebben tapadna rajta a gél. Legkozelebb nem furdetem meg hasznalat elott. Koszonom meg egyszer a kommenteket!

2022. nov. 26. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még valami eszembe jutott az előtte való fürdetésről - fürdés után, persze bőrtípustól és érzékenységtől függően, de kiszáradhat, berepedezhet, átmenetileg érzékenyebb lehet, vagy könnyebben irritálódhat a bőr, így annak az esélye is megnő, hogy valamilyen bőrreakciót okoz a spot-on. Mivel az mégiscsak egy vegyszer, ennek ép bőr esetén is megvan az esélye, de képzeld el úgy, mint amikor télen, szélben kiszárad és berepedezik a bőröd, és ezt a sérült bőrt akár egy szappan, mosogatószer vagy akár egy kézkrém is csípheti.
2022. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
A négyes válaszoló csak logikusan megpróbálta levezetni a kérdésben szereplő állítást vagy alá is tudja támasztani az általa leírt hatásmechnizmust? Mert hogy semmi hasonló írást nem találok a neten erről, az nem kicsit megkérdőjelezi a hitelességét.
2022. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!