Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem lesz semmi gond? Nem...

Ugye nem lesz semmi gond? Nem kell félteni, hogy vemhes lesz?

Figyelt kérdés

Hétvégére elutazunk, és csak úgy tudtuk megoldani, hogy a kutyánk is jöjjön. de ahova megyünk vendégségbe, ott is van egy kölyökkutya. az enyém szuka, ő kan.


az én kutyám találkozott már kanokkal, akik ha meg akarták ugrálni, mindig beléjükharapott egy picit, és nem hagyta. de most hogy 3 napra megyünk, és lehet egyfolytába együtt lesznek, így lehet valami majd? vagy a kutyusom nem fogja engedni? most nem tüzel, nyár elején tüzelt utoljára.


ha pedig lehet baleset, akkor van valami megoldás, hogy mégse legyen? nem szeretnénk kiskutyákat. gondolkodtunk már az ivartalanításon, de holnapután megyünk, és az út egy csomó pénzt elvisz, tehát erre most hirtelen nem tudunk kidobni 20ezer forintot.


a válaszokat előre is köszönöm


2010. szept. 29. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
ja hozzátenném, hogy az én kutyám kistestű, 1 és fél éves. a kölyökkutya 2 hónapos, de nem kistestű, szóval nagyobb mint az enyém. ilyenkor lehetséges, hogy nem ivarérett?
2010. szept. 29. 19:05
 2/7 anonim ***** válasza:

2 hónaposan egy kutya még nem ivarérett.

Másik: Ha a szukád nem tüzel, nincs az az isten, hogy magára engedje a kant.

2010. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

???

Nem is tud vemhesülni, ha nem tüzel : OO

Ezek szerint nem is hordjátok kutyák közé? : OOOO

2010. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 hónapos a fiú kutya?

Te az még egy csecsemmmő :-))


CSak jelezném, hogy most lesznek ivartalanítási akciók. Nézzél szét. Nem csak a nem kivánt szaporulatot előzöd meg, de az ivarszervu betegségeket is.!

2010. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm :D


Sétálni szoktunk, unokatesómékhoz néha leviszem, ott van egy kan kutya aki mindig ugrálni szeretné de az enyém nem hagyja, meg barátnőmnek van 2 szuka kutyája, néha szoktunk velük menni kirándulni a hegybe.


de új kutyákkal mostanába nem találkozott.


bocsi, lehet hülyeségeket írtam akkor :D csak én nem nagyon szoktam kutyás dolgokat olvasni, és ilyen téren nem vagyok "otthon" :D de akkor már ezt is tudom.


még1x köszi

2010. szept. 29. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már van egy kutyád igazán megtehetnéd hogy az alap dolgoknak utánna olvasol.

Az egymás hátán ugrálás kiskutyáknál játék, nagyobb korukban dominancia kifejezése.

A kutyádnak rendszeres sétára és kapcsolatra lenne szüksége a fajtársaival ... nem kellene kérdéseket felvetnie ha találkozik egy fajtársával, hanem teljesen természetes dolognak kellene lennie.

Nem hébe-hoba kellene sétáltatni hanem napi rendszerességel, akkor is ha kertesházban laktok: szüksége van mozgásra és folyamatosan ujabb ingerekre, szagokra.

Valamint hasznos dolog lenne, ha utánna olvasnál az ivartalanitás pozitiv hatásainak.

2010. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha két hónapos a kan, akkor semmi baj nem lehet.

De ha valami véletlen folytán történne valami "baleset" akkor nem lehet semmit csinálni a kiskutyusokkal. Meg kell várni a picik érkezését, és ha eljön az idő, megfelelő gazdi(ka)t kell keresni nekik.

Egyébként az ivartalanítás nagyon hasznos, és kistestű kutyáknál 10ezer körül van. =)

2010. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!