Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mihez kezdhetnék a szőrével?

Mihez kezdhetnék a szőrével?

Figyelt kérdés

Nem elég puha, és nagyon nagyon filcesedik. Kifésülom, 1 félóra múlva filces. Samponnal ritkán kb, 2 havonta, fürdetem. Valami bazsam, vagy ilyesmi kéne? Olvastam egy válaszban, hogy a Pantene balzsamtól szép lesz a szőre, de nem is tudom, hogy jó lenne-e emberi balzsamot rákenni. Vagy valami házi megoldás?

Dog Chowt eszik, lehet, hogy ez a baj? Akartam váltani, de csak ezt eszi meg.


2010. szept. 30. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vok, mert az én Westiemnek is fésülés után 1/2 órával összeáll a szőre, sőt a fején olyan, mint ha zsíros lenne.
2010. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta a kutyád?
2010. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Westie és Havanese keveréke.
2010. szept. 30. 09:42
 4/11 A kérdező kommentje:
09:38 nálunk is ugyanez
2010. szept. 30. 09:44
 5/11 A kérdező kommentje:
jah és még valami, a homlokáról a szőr lekunkorodik és midnig a szemében van. Ezzel mit kezdhetnék? LEvágni nem akarom, hülyén nézne ki, ahhoz még túl rövid, hogy felcsattoljam, meg nem is vagyok az a masnis csattos tipus.
2010. szept. 30. 09:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Keverékeknél vagy rossz szőrminőségű kutyáknál van hogy nem meghatározott a szőrtípus. Ezzel nem igazán lehet mit kezdeni, nem akarod lenyírni és felcsatolni, akkor mit vársz, mit írjunk? Ha azt szeretnéd ne lógjon a szemébe, nem foglalkozol azzal hogy néz ki, a kutya érdekében le kell nyírni olyan rövidre, hogy megálljon, de azért legyen, különben kellemetlen neki és begyulladhat a szeme tőle.
2010. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hat pl, hogy létezik kutyahajhab, vagy ilyesmi?

és a filcesedéssel mit kezdjek?

2010. szept. 30. 10:29
 8/11 anonim ***** válasza:

www.zanni.hu

Ők forgalmazzák a legjobb kutyakozmetikumokat, szerintem tőlük kérj segítséget.

És ha van rá lehetőséged, menj a kutyusoddal együtt! Megnézik, megtapogatják, hátha úgy ők is okosabb dolgot tudnak javasolni.

2010. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a linket. Sajnos nem vagyok Pesti, de ha arra járok, mindenképp benézek oda.
2010. szept. 30. 12:29
 10/11 hell-ikon ***** válasza:

Én semmi esetre sem mernék emberi használatra kitalált kozmetikai terméket a kutyára kenni.

Egyszer régen kipróbáltam, mert tanácsolták, de azzal egy életre tönkrevágtam a kutya szőrének és bőrének biológiai egyensúlyát.

Szóval a Pantene-t szerintem inkább felejtsd el.

2010. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!