Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mihez kezdhetnék a szőrével?

Mihez kezdhetnék a szőrével?

Figyelt kérdés

Nem elég puha, és nagyon nagyon filcesedik. Kifésülom, 1 félóra múlva filces. Samponnal ritkán kb, 2 havonta, fürdetem. Valami bazsam, vagy ilyesmi kéne? Olvastam egy válaszban, hogy a Pantene balzsamtól szép lesz a szőre, de nem is tudom, hogy jó lenne-e emberi balzsamot rákenni. Vagy valami házi megoldás?

Dog Chowt eszik, lehet, hogy ez a baj? Akartam váltani, de csak ezt eszi meg.


2010. szept. 30. 09:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A westi oldal miatt lehet gondod. Nekik ugyanis nem puha, selymes a bundájuk, inkább terrieresen durva. Javíthatsz a szőr állagán, de nem a bundája állandó piszkálásával. Belülről tudsz rajta segíteni. Léteznek szőrminőséget javító vitaminok (nálunk az algás jött be), ezekkel viszonylag hamar lehet eredményt elérni. Meg kell kérdezni, hogy mit ajánlanak a te kutyádnak, ami az ő szőrtipusának megfelel. Csak egészséges kutyának van szép bundája, tehát a folytonos filcesedést akár vitaminhiány is okozhatja. Ezek párszáz forintos tételek, nem dúrva az áruk.
2010. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!