Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan rögzítsem a kutyaházba...

Hogyan rögzítsem a kutyaházba a plédet, szőnyeget, stb?

Figyelt kérdés

A kiskutyám házába méretre van vágva petbed, de mindig kiszedi. Már be is szögeltük, de így is kitépte. Van, hogy kiviszi az udvar közepére, alszik rajta, ott hagyja, az meg elázik és egy napig szárítani kell. Anélkül viszont nem megy a kutyaházába, hanem alszik a hideg betonon.

Most is meg van fázva, és kibélelném a házat melegebb dolgokkal, de az összeset kiráncigálná.

Van neki még egy törölközője, azt is tudja ráncigálni, de neki nem az kell..


2010. szept. 30. 14:59
 1/9 kixeva válasza:
a mi kutyánk is ugyanezt csinálja,akármit raktunk vagy szögeltünk bele kirágta és kiszedte belőle. aztán arrébb raktuk a házát,közelebb a bejárathoz és úgy már tetszett neki.
2010. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezuek az ebek, kiborítóak:)! Az enyém meg a matracrágó!
2010. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
több helyen fogasd meg,ne csak a szélén
2010. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
leteszed a plédet, körben a ház sarkainál, oldalainál veszel egy-egy lapos lécet, összesen ugye négyet, a plédet alá teszed, és a léccel együtt leszögeled. A lényeg, hogy amikor leszögeled, akkor simitsd ki, legyen egyenes, ne legyen huplis.
2010. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kixeva válasza:
hidd el h azt is kirágja:)
2010. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Béled ki szalmával. Azt nem fogja kirágni, igaz a háza körül lehetnek szalmaszálak. Persze csak akkor tedd ezt, ha könnyen fésülhető, tisztítható a bundája. Az én kutyámnak le volt szögelve egy pléd, léces megoldással, ahogy azt mondták és arra szórtam szalmát. Nekem bejött, nem rágta ki, nem fázott és több időt kellett vele töltenem, a szőre miatt, így nem érezhette magát elhanyagolva sem.
2010. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gratis30 ***** válasza:
Megoldás lehet a leszögelés, de ha mindenáron ki akarja szedni ki fogja úgy is.Én a kutyaház padlózatára raktam egy réteg 3cmes hungarocelt és arra deszkákat szegeltem. Az életbe sose szedte ki. De egy kutyakiképzőtől hallottam, hogy sok lehet neki a házba és melege van tőle azért is kiszedheti a szőnyeget, vagy egyszerűen költözik közelebb a gazdihoz.
2010. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hell-ikon ***** válasza:

Az én kutyám is ezt csinálta.:)

A megoldás nálam az volt, hogy amit kivitt az udvar közepére (erre feküdve figyelte az utcát és a kaput) azt kint is hagytam. Hideg van, naná, hogy nem fekszik a hideg betonra ha nem muszáj. A házába pedig betettem másik szőnyeget (szerencsére van itthon régi szőnyeg bőven).


Azóta nem szedte ki a házból.

2010. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! Pontoztam.

Akkor kísérletezek, hátha sikerül majd valahogy megoldani a problémát :)

2010. szept. 30. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!