Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet megfürdetni...

Mikortól lehet megfürdetni egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Tegnap elhoztam egy németjuhász kiskutyát és sztem bolhás meg kicsit koszos is. Mikortól fürdethetem meg? Nem fog megfázni? Van ilyen bolhairtó samponom. Amúgy a kiskutya 3,5 hónapos :)
2010. szept. 30. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép Kép Kép Kép :) Amúgy szerintem ha csak a fürdőszobát melegíted fel jó melegre, megfürdeted, hajszárítóval megszárítod és még ne engedd ki a fürdőből mert akkor nagyon hideg lesz. Tartsd benn addig amíg nem lesz olyan a hőmérséklet mint a többi szobában. REmélem nem írtam hülyeséget XD
2010. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Képet, sajnos nem tudok küldeni, de köszi a választ :)))

Félek h megfázik mert fél a hajszárítótól (amikor én szárítottam megilyedt) és amikor a cicámat hoztam ő megfázott :S ajjaj:S

2010. szept. 30. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Már megfürdetheted.

De azt ne csináld, hogy megfürdeted és kirakod a hidegbe. Törölgesd meg rendesen, utána hagyd még a házban. Majd ha megszárad, akkor rakd ki. Nem olyan sok idő az. Vigyázz, hogy a fülébe ne nagyon menjen víz, meg sampon a szemébe.

És tényleg jól töröld meg.

2010. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megfürdettem de fázik :s egyébként meg benti kutyusnak akarom :)
2010. szept. 30. 18:10
 5/7 A kérdező kommentje:
:O
2010. szept. 30. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. A nevéből is süt az intelligencia :)

Megszáradt már a kutyus? Megtörölted rendesen? Csak addig kell melegen tartani, amíg rendesen meg nem szárad.

Egyébként nem kell gyakran fürdetni, maximum 2-3 havonta, úgyhogy nem lesz sokszor ilyen problémád :)

2010. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tűrte minden rendben volt:) De hozzá kell szoknia a kutyakiállítások miatt:)
2010. okt. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!