Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes írni a táp gyártónak,...

Érdemes írni a táp gyártónak, ha túl apró szemű a táp és többen is ugyanezen a véleményen vagyunk?

Figyelt kérdés

Webshop vélemény szekcióban mindenki szóvá teszi, hogy akkora, mint egy macskatáp, pedig maga a táp összetétele teljesen jó és sokaknál be is vált, de félrenyelik vagy nem rágják a mérete miatt. Egy "all size" tápról van szó, ennek ellenére olyan apró, hogy ismerősöm csivavája is szinte rágás nélkül nyeli le. :/ nálunk is végre bevált egy lightos táp, de nem tudunk ennél maradni, mert közepes és nagytestű kutyáknak alkalmatlan


Érdemes ilyen esetben írni egy levelet a gyártónak? Tényleg csak nagyobbra kéne gyártani, más gond nincs vele.


2022. dec. 5. 10:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Brit Care Weight Loss a táp

Nekem nagyon tetszenek az összetevői, kutyának is ízlik, de sajnos úgy eszi, hogy egyszerre 10 tápszemet vesz fel és semmit nem rág, csak küldi lefelé, pedig még csak nem is nagytestű. Tényleg simán összekeverném itthon ránézésre a macskatáppal, ugyanakkora. Odaadtam a maradékot ismerősöm csivavájának, de mondta, hogy övé sem nagyon rágja meg, pedig az aztán pici kutya :D


Ennek is van Small breed verziója, de az nem Lightos, hanem bárányos rizses. Ez teljesen rendben is van, de az a gond, hogy ez is kb akkora, pedig minden méretnek készült all size táp, nincs külön nagytestű light. Azt gondolom, hogy azt közepes méretűre kéne belőni, amit még egy kistestű is meg tud enni, de egy nagytestű sem nyeli félre.

2022. dec. 5. 13:38
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ugyanilyen minőségben a brit prémium tápok? Fogalmam nincs nekem is Brit care van <3
2022. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Próbáltuk, de nem vált be sajnos, nagyon laza és sok a végtermék tőle, ezért is örültem, hogy végre valami bevált, csak ezek a fránya tápszemek. De köszi a tippet :)
2022. dec. 5. 13:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Es feltetlenul fontos, hogy sulykontrollos legyen? En teljesen veletlenul rosszat rendeltem es a kutyam 3 honapig evett weight loss tapot. Semmit nem fogyott tole, pedig a 3. honap vegen vettem eszre, hogy szart vettem (mar nagyon terhes vagyok, nincs agyam🤣) es az adagjabol is pont annyit kapott, mint az elozo tapjabol, tehat nem tobbet.

Ezen elv alapjan fogynia kellett volna, de nem fogyott semmit, direkt megmertem szegenyket. Meg szerencse, a sulyaval nincs baj.

2022. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát ő elég hízékony és imádja a hasát, ezért vettem neki lightos tápot. Most is van rajta egy kis plusz, de dolgozunk az ügyön. Eddig egyébként Brit Care Dog Show Championt (halas rizses) evett, annál rendben volt a tápszemek mérete, az is all size típus, ezért bátorkodtam a lightosat megvenni. Végülis max visszatérünk a halasra, csak kár, hogy ilyen dolog miatt kell váltanunk, miközben minden szempontból tökéletes lenne. Nem is tudom mit gondolt a gyártó, amikor ezt kitalálta.
2022. dec. 5. 15:15
 16/16 anonim ***** válasza:
95%

10-es, nem mind, próbáltam párat.

Kérdező, köszi, sajnos az én kutyámnak ment a hasa a Brittől, pedig tényleg jókat hallok róla. Esetleg nézz hasonló összetételű más márkát. Én azért kerestem több lehetőséget, ha esetleg a kedveltet nem kapjuk, akkor legyen alternatíva. Én nem írnék a gyártónak emiatt, biztos van, aki pont ilyet keres. Az én kistestű mentett kutyám nem habzsol, de a kis szemű tápokat jobban eszi, nem tudom, miért, pedig nagyobb, mint a csivava.

Én tavaly nyáron rendeltem ingyenes termékminta tápot külföldről, meglepett, hogy kiküldték, a kutyámnak nagyon bejött, akkor kezdtem ahhoz hasonlót keresni, mert az nem volt itthon kapható, és elég drága a szállítási költség így. Mostanában láttam a márka jutalomfalatjait az egyik magyar webshopban, úgyhogy reménykedek, hátha a tápot is behozzák. A lényeg, hogy érdemes szétnézni, hátha van más is, ami jó lenne összetételben, és a szemméret is megfelelőbb.

2022. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!