Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet rávenni egy...

Hogyan lehet rávenni egy kutyát, hogy bemenjen az új házába?

Figyelt kérdés

Kapott egy új házat a kutyánk (rokon készítette, tehát nem is volt benne még másik kutya), de nem megy be, inkább kint fagyoskodik, már volt jutalomfalat, simogatás, hogy menjen be, de nem akar.


Nem is fog, vagy van valami módszer erre?


2022. dec. 15. 08:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon fontos, hogy hol van elhelyezve a kutyaól. Számára a legfontosabb, hogy lássa a bejárati ajtót (azaz benneteket) és még esetleg pluszba a kaput, utcafrontot is. Nekünk míg ez nem volt meg, nem ment be, mikor már a 3. helyre tettük a fentiek szerint, onnantól használta a házát.
2022. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kutya!

Menjél be az új házadba!

2022. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves kutya!... Ez tényleg aranyos, csak sokra nem mennek vele a gazdik.


Én sem vagyok szakértő kutyaház tekintetében, de voltak, akik hasznos tanácsokat írtak.


Nekem még az jutott eszembe, ha van kedvenc játéka, tegyétek be. (Lehet, hogy hülyeség, amit írok, mert majd mindig kijön vele, de lehet, hogy nem. Egy próbát megér.)

2022. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha kijön vele sem gond, mert minden egyes alkalommal tapasztalni fogja hogy semmi baj nem történt, egyre kevésbé kapkod majd.
2022. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14.! Csak egy ötlet volt, akár be is válhat.
2022. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos is hogy jó ötlet, mert így vagy úgy a biztonságérzetét javítja.
2022. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd a "majd bemegy ha fázik" dumát.


Az én kutyám is azt csinálta hogy egész nap kint ázott a szakadó esőben, már vacogott teljesen de nem ment be.


Odamentem, betuszkoltam, ott maradtam hogy ne tudjon kijonni. És hagytam hogy nyalogassa a kezem amég megnyugszik. Úgy is volt, utána rajott hogy nem rossz dolog ez és bent maradt, később magától bement.

2022. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!