Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Liheg a kutyám ez mi?

Liheg a kutyám ez mi?

Figyelt kérdés
Liheg a kutyám.De mióta feljöttünk olyna hangerővel.És egyszerűen nem akar inni elfordítjaa a fejét.Épp ma találtam egy kullancsot a szőrén.Még nem szívta fel magát.
2010. okt. 1. 20:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Teljesen kedvetlen.Én melgetem hogy menjen arrébb.Nem tudom mi ez.Persze amikor megláltja pórázt akkor semmi baja ugrál örül meg minden.Meg mikor leviszem sétálni sincs semmi baja.Ás,keresi a vakondot futkoz meg minden
2010. okt. 1. 20:35
 2/13 anonim ***** válasza:
hát ilyenek ezek, szimuláns kis dögök:D
2010. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

milyen fajta kutya?

hagyd egy kicsit hadd higgadjon le.

2010. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
az én kutyámnak átlalába úgy fáj a lába hogy vinni kell...persze ilyenkor valami rosszat csinált...amint elkezdem futtatni semmi baja...szerintem semmi baja sincs
2010. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 xXxOoOxXx ***** válasza:
Milyen fajtájú a kutyád? Csak azért, mert szerintem "depressziós". Lehet, hogy több mozgásra van szüksége. Mennyit szoktál vele sétálni?
2010. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy tegnap hoztam menhelyről.De nagyon féltem.Írjatok valamit mit tegyek?
2010. okt. 1. 20:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként tacsi meg snauzer keverék.
2010. okt. 1. 20:50
 8/13 anonim ***** válasza:

A lihegés sokszor az izgalom jele, meghát nemtudom mennyit volt menhelyen, meg mekkora helyen, de gondolom ott nem rohangált annyit, amennyit most. Felhevült testtel meg nem akar inni. Nem hülyék ezek, csak kutyák :)


A kullancs miatt azért figyelj. Ha kedvtelen lesz, sokat iszik, barnás a vizelete, akkor azonnal orvos, mert ezek a babézia tünetei is lehetnek.

2010. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 xXxOoOxXx ***** válasza:
Az más, ha csak nem rég került hozzád. Akkor még szerintem nem szokta meg az új helyét.
2010. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 xXxOoOxXx ***** válasza:
Egyébként az én kutyám is menhelyről van. Ő is egy kicsit "depis" volt... Foglalkozz vele sokat, hogy megszokja, hogy te vagy a gazdija.:) A helyet pedig idővel megszokja. Jó kutyázást.:)
2010. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!