Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyamatosan liheg a nagytestű...

Folyamatosan liheg a nagytestű kutyám éjszaka. Sokat iszik, és nem találja a helyét. A ti kutyátok is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
(Azért éjszaka nincs ilyen meleg!)
2011. júl. 11. 11:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lakásban tartott kutyiról van szó.
2011. júl. 11. 11:17
 2/17 anonim ***** válasza:
igen liheg.....éjjel is 22 fok van,a lakásba meg beszorul a meleg,én se tudok aludni...
2011. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ezt csinálja. A kicsi nem, viszont a nagynak minden baja van. Én kiviszem az erkélyre, és lelocsolom vízzel. Meg kiküldöm az előszobába a kőre, ott hidegebb van.
2011. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kinti, vagy benti?

Nekem lakásban van egy kistestű kutyám, éjszaka tárva nyitva minden, így azért elviselhető, de még így is meleg van.

Ha nagyon nem bírjuk, akkor bekapcsolom a ventillátort, az sokat segít a kutyusomnak (ő is nagyon nehezen viseli a meleget)

2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ja bocs, látom benti.

A ventillátort tudom javasolni Nektek is. Nálunk a legkisebb fokozaton megy, de jól megkeveri a levegőt, és viszonylag hűvöset fúj. Persze nem hűti le a levegőt, de a kutyám mindig befekszik elé, és hűti a pociját:)

2011. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a kutyákat is megviseli a meleg úgy mint minket, gondolom te is nehezen alszol el a nagy meleg miatt ez sok emberrel is így van. a kutyáknak ráadásul nagy bundája van (nem mindegyiknek) így nekik nehezebb és is a ventilátort javaslom,de mi nyitott ablaknálalszunk inkább.
2011. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!A furcsa az volt,hogy eddig nem csinálta,tegnap kezdte el(egy ideje már tart ez a kánikula)ráadásképpen ma éjszaka sokat krákogott,és ezek a jelek utalhatnak egyéb betegségekre is.De ha a ti kutyátok is liheg alvás helyett,akkor megnyugodtam!
2011. júl. 11. 12:20
 8/17 anonim ***** válasza:

Azért ennyire meleg még nem volt idén, mint az elmúlt 2-3 napban. Mostanra a falak is átmelegedtek, és a lakás nem tud úgy lehűlni éjszakára.

Én is nagyon figyelek, hogy ne legyen a kutyámnak melege, mert van egy enyhe légcsőszűkülete, és ilyenkor, ha sokat liheg, könnyebben befullad.

2011. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az egyik nálam ezt csinálta ma éjjel, de reggel mikor levittem láttam, hogy fosik szegény. Szóval nálunk nem a klímával volt a baj, hanem a hasfájással.
2011. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szellő lány,a légcsőszűkület miben nyilvánul meg a kutyádnál?
2011. júl. 11. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!