Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem jön ki a szuka...

Miért nem jön ki a szuka kutyám más szukákkal?

Figyelt kérdés
Pedig úgy tudom/tudtam két szuka kutya általában jól kijön egymással. Én nem is értem,pedig a kanokkal nagyon jól elvan. Talán konkurenciának érzi őket vagy mi lehet ez? És hogy lehet rajta segíteni?
2010. okt. 1. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
ez azt jelenti hogy a kutya nem leszbikus
2010. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
A kutyák általában ellenkező neműekkel jönnek ki jól. Mivel az azonos neműek rivalizálnak egymással. Ezért nem tűri a szukád a szukákat. Riválisnak érzi. Ez megfelelő szocializációval nem szabadna gondot okozni. Nem tudom milyen kutyáról van szó és hány éves kutyáról.
2010. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Ivartalaníttasd mindkét kutyát.
2010. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
A kutyák általában az ellenkező neműekkel jönnek ki jobban. Amúgy pedig neveld meg. Akármit mondhtasz, egy jól nevelt kutya eltűri a többi kutyát akkor is ha nem szimpatikus neki.
2010. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az ivartalanításon már túl vagyunk.

Egyébként 2 éves,és akkor van a legnagyobb gond,ha a másik szuka nem mutat jelet arra,hogy megadja magát. Tehát igen dominánsan viselkedik a szukákkal,de mit csináljak vele ilyenkor? Ha megrántom a pórázt még jobban begerjed,ha jutifalit adok mikor ott a másik (hogy pozitív élmény legyen),akkor meg a kaja miatt ideges,hogy oda ne merjen jönni a másik!

2010. okt. 1. 22:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Járunk kutyaiskolába is,és egyébként semmi gond nincs vele...
2010. okt. 1. 22:42
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Persze, kutyaiskolába.. nem hiszem, hogy akkor a kiképzők még nem vették észre ezt az igencsak nagy problémát.. nem tudod leállítani = nem a te kezedben van az irányítás a kutyafelett.
2010. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Min szoktak összeveszni?
2010. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen,képzeld járunk kutyaiskolába,de jó nagy szar az egész! Igazi,régimódi,szovjet kiképzés.:( Ott mondták,hogy jól rántsam meg a kutyát,ha morog a másikra.Mondanom sem kell szart sem ért,annál jobban bekattan az agya.

Igazából semmi oka nincs,hogy összevesszen velük.Csak odamegy megszaglássza,utána feszült csend és morogva ráugrik.

Egyszer elvolt hosszabb ideig egy szuka németjucival,de mikor bementem,hogy egyedül hagyom őket,egyből ment a harc (persze ő kezdte).

Azért lenne jó orvosolni ezt a problémát,mert később szeretnék még egy lány kutyát...bár lehet,hogy fiú lesz belőle...

2010. okt. 2. 11:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd a TV-ben a Natiional Geographic-on A csogálatos kutyadokit.

Ott láthatod, hogy kell leszerelni az agresszív kutyát.

Mikor morog, lefogod, oldalra fekteted ahogy a TV-ben a Cesar Millan teszi. Jó ideig hagyd fekve, mert ez a megadás jele és ez kell hogy rögződjön bele.

De biztos, hogy nem ok nélkül kekec.

Vagy véd egy bizonyos területet, vagy egyéb szitu van, amit nem észlelsz.


Biztos rossz kutyasuliba jársz, mert ahol jó kiképző van, az tud adni hasznos tanácsot.


De én azt javaslom, hogy amíg nem tudsz bánni ezzel a kettővel, ne halmozz kutyafalkát. Ha kan kerül hozzátok, meglehet, hogy a két szuka fogja támadni, vagy a két szuka fog versengeni a kanért.

Ha kettővel nem tudsz bánni, miből gondolod, hogy többel igen?

2010. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!