Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha itthon lesz a kutyusom...

Ha itthon lesz a kutyusom szilveszterkor, hol érdemes rakétázgatni?

Figyelt kérdés
A ház mögött? Vagy lehet simán az udvaron is? Bírni fogja?

2022. dec. 28. 20:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
64%
28 Hogy a faszba nem bírod felfogni, hogy annak az állatnak, amelyik retteg, ez maga a pokol? Ők nem úgy fogják fel, hogy évente egyszer ki lehet bírni! Van amelyik ebbe hal bele? Felfogod milyen tömeges madárpusztulást lehet ezzel elérni, te Isten barma!
2022. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
20%
31# Azért túlzásba nem kéne esni...Ha tömeges madárpusztulás lenne másnap az útcákon madár tetemek tömege várna...Egy döglött madarat, állatot sem láttam még Szilveszter után! Amúgy ne Isten barmázz! Ki vagy te? Ne mond már meg hogy ki mit csináljon! Oké hogy leírod véleményed de akkor sem kell káromkodni! Amúgyis írtam hogy mehetsz háború ellen tüntetni mert ott erdők égnek a sok robbangatások,tank stb miatt! Ott állatvédőzgessél ne itt pár durrogtatás miatt! Témát részemről lezártam...Úgyis nemsokára Újév és a téma értelmét veszti!
2022. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
69%

32 Kiteszed a lábad Újévkor egyáltalán? Mert akkor láthatsz elhullott madarakat! Hogy ki vagyok én? Az, aki tud felelősséggel gondolkodni sok idiótával szemben, aki kész bármit tönkretenni néhány perc szórakozásért! Másodszor írod a háborút. Krvára ne tereld a témát! Egyrészt mert nem ide tartozik, másrészt mert abba a kis embernek vajmi kevés beleszólása van.

Az, hogy a szilveszter után mekkora a madár, illetve denevérveszteség, évek óta megfigyelt, és megállapított TÉNY. Márpedig szükség van rájuk is, és pont. Szóval remélem eljön az idő, amikor betiltják az összes tűzijátékot is. Addig pedig kívánom, hogy minden ilyen durrogó baromnak legalább az egyik keze bánja az eféle szórakozást! BUÉK!

2023. jan. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
33, mi meg kívánjuk, hogy robbanjon fel a kutyád. Kb. ugyanolyan kedves kívánság ;) Boldog új évet :)
2023. jan. 1. 09:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!