Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb Angol Cocker Spániel szín?

Figyelt kérdés

És nem csak maga a szín, hanem a legszebb színű kutyus?



Ha választanod kéne, te melyiket választanád?



2023. jan. 5. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A csokoládébarna szerintem, én olyat választanék.
2023. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Fekete
2023. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Coboly. Meg a fekete. Volt fekete spánielem. Most fekete mudim van.
2023. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Sötétbarna szín.
2023. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fekete fehér vagy arany kontúros tetszik (ami nem roan), de az egyszínű arany és fekete is szép tud lenni.

A jól ápolt, profin groomingolt szőr, a szép fej kedves, okos tekintettel, sötét szemekkel + a jó, harmonikus anatómia viszont ami igazán számít, bármilyen is a bundája színe.

2023. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fekete
2023. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ennél a kérdésnél mi alapján tartja bárki hasznosnak vagy nem hasznosnak a válaszokat. Én az egyes válaszoló vagyok. Egyébként nekem mindegyik szín tetszik, a fekete-fehér is gyönyörű. És sok másik is. Én a csokoládébarnát azért írtam, fentebb.. mert volt egy ilyen kutyusunk..törzskönyvezett szépség, a gazdája elaltatta volna, mert költözött.. így került a szüleimhez.

Neki a lelke volt valami gyönyörűség, a legjobb akit valaha ismertünk, kedves játékos figyelmes jó kutya! A szüleimnek volt több kutyája is, más spániel is, jó fej volt, egyéniség mindegyik. De ez a "Csoki" ő csodálatos volt.

2023. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aranybarna, vagy csokibarna. Nagyon szívesen elfogadnék egy olyan kutyust. Lehetne egy Suziem <3
márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!