Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai buldogom megeszi...

Az amerikai buldogom megeszi a paprikát, narancsot, banánt, almát de még a hagymát is! Nem lehet tőle baja? Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki!! az állatnak is fontos a vitamin, sztem inkább szerencsés vagy:) az én kutyusom is minden zöldséget gyümölcsöt szinte megevett!
2010. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baja:o) Nekem mopszom van.Imádja a paprikát,almát,banánt,szőlőt,dinnyét.
2010. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én labradorom a barackot, dinnyét, papriká stb. szereti.Legalább kerül bele egy kis vitamin.
2010. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MME ***** válasza:

Ha eddig nem lett baja, akkor nagy eséllyel ezután sem lesz, és nyugodtan eheti. Ezekkel a dolgokkal "csak" azért kell vigyázni, mert van kutya, amelyiknél ezek megevése komolyabb egészségügyi tünetekkel jár, de egyedfüggő.

Neked is adok egy linket, ahol egy másik, jó link is van, azt megnézhetnéd :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__977086-mik-a-..

2010. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Elolvastam az utolsó linket! Nagyon hasznos! Köszönöm!
2010. okt. 3. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!