Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a probléma? A kiskuty...

Mi lehet a probléma? A kiskutyáink imádják a paprikát, de mivel a hűtőben van beraktam a mikróba pár másodpercre hogy langyosodjon kicsi, és szikrázott. Nem az első eset volt, szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Relax, take it easy
2011. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor menjünk az elejére! Mi a kérdés? a hűtőben tárolod a paprikát, mikróban melegíted, valami fémet hagyhattál a mikróban, amiért szikrázott. Nem lesz baja a kutyáidnak, ha ettől félsz.

off: De máskor használj kicsit több vesszőt, mert nagyon nehezen lehet megérteni, mit írtál!

2011. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mikróba rakd, hanem engedj rá pici meleg vizet a csap alatt, egy pillanat alatt átveszi a hőt és nem lesz hideg. A mikró akkor szikrázik ha aranyozott vagy fémfesttel díszített szélű tányért raksz bele stb.
2011. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Műanyag tányéron volt a paprika, és a héja megégett. A mikróban sem volt semmilyen fém! Ezerszer végig gondoltam a dolgokat, és az fordult meg a fejemben hogy a paprikában lehetett fém......? De hogyan? Permetszer...?

Nagyon aggaszt a dolog, mivel ez már nem egyszer fordult elő.

2011. máj. 18. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:
egyszerű a megoldás mivel egy kutyának semmi szüksége nincs a paprikára ezért nem adsz neki...és te is megfontolod, hogy honnan szerzed be a zöldségeket otthonra-bizony lehet permetszer maradvány benne akár ettől is szikrázhat...
2011. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor pedig az lehet, hogy mivel a paprikának nagy a víztartalma fröcskölhetett ki magából egy kis vizet, és olyan helyre került nedvesség ami miatt alakulhatott ki a szikra. Más ötletem nincs.Én egyszer egy bögrébe tettem be vajat olvasztani akkor jártam így, a mikrónkon belül vannak kis szellőző nyílások vagy micsodák, gondolom nekem is oda spriccolt be a baj és azért volt.
2011. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem baj, vaj:)
2011. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!