Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos amstaff kiskutya...

3 hónapos amstaff kiskutya mikor áll a kapuhoz ugatni?

Figyelt kérdés
vagy mikor szokták elkezdeni?
2010. okt. 2. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát 3 hónaposan még nagyon kicsi, az én kutyámnak (boxer szuka), neki 1 éves kora után alakult ki a terület védése, úgy hogy én sosem uszítottam. Most is csak inkább vakkant 1-2 őt ha valaki elmegy a kapu mellett, inkább a postásra pikkel, a macskákra, és a kutyákra, na akkor betud lendülni.
2010. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja meg ha valaki lassan, vagy csoszogva megy, illetve a részegekre, meg ha futnak.
2010. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de van melleete egy másik kutya és az ugat attól tanul nem?
2010. okt. 2. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A védőösztönös viselkedés kb. 1 éves kora körül kezd kialakulni.
2010. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok nincs mellette másik kutya, majd nemsokára lesz, lehet a szomszéd kutyáktól is tanulhatta, mivel azok állandóan ugatnak benem áll a szájuk.
2010. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nekem van
2010. okt. 2. 22:46
 7/8 anonim válasza:
A miénk másfél éves, 1 éves koráig mindentől félt. Most meg minden kutyát megakar enni és állandóan ugat. 3 hónaposan még ne várd, hogy őrző-védő legyen.
2010. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

(Látom régi kérdés, de ha más is látja mostanában hátha segít)

Nekem fél éves kora előtt kezdte el, attól is függ hogy van e mellette másik eb ,mert akkor nyilván hamarabb kialakul az ösztön eddigi tapasztalataim legalábbis erre engednek következtetni :)

2013. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!