Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely márkájú gumi/műanyag...

Mely márkájú gumi/műanyag játékot vegyek kutyának amit nem 45 másodperc alatt szed szét? Kong márka már jónak számít?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
A Pepcos legolcsóbb játékok a legjobbak. Bár az én kutyám nem szokott játszani, több ismerős elmondása szerint is a fent említett boltból érdemes venni kutyajátékot.
2023. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A miénk labi-bull keverék MINDENT szétrág (úgy értem játékot, a cuccainkhoz nem nyúl). Kongunk van, nekünk a hagyományos betöltős, azt nem tudja szétrágni valóban. Nekünk a Dogs Creek vált még be, abból van frizbije és többféle labdája, de azokat csak az apportos játék idejére kapja meg. Állandó játéka egy van, ez: [link] - ezt fél év alatt rágta szét, most fogyasztja a másodikat. :D Eddig minden más a kukában végezte max. pár hét alatt, de volt olyan kötél, aminek az óriási csomóját 3 nap alatt "fűrészelte" szét. A "cuki kutya cuki plüssel alszik/játszik" életképről le kellett mondanunk, azokat földöntúli örömmel kb. 20 perc alatt belezi ki. :D
2023. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk is ilyen. Mi kötéldarabot adunk neki azt nem szedi szét
2023. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Én Chuckit játékokat szoktam neki venni. Egy sem ment még tönkre, max elhagyjuk. :) De a Kong-nak is jó híre van, az is biztos jó.
2023. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

A kong szerintem jó, a fekete szokott lenni a legextrémebben ellenálló.

Chuckit teniszlabda jó még nagyon, a hagyományos változat, de szerintem a sipolós is tovább bírja, mint az átlag.

A nagy tojáslabdákat is szinte lehetetlen tönkretenni, meg a tömör gumilabdákat is.

2023. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Tömör gumilabda, KONG, Chuckit, vált be, illetve a petnet-en a rózsaszín kötélrágó, amin 2 csomó van, illetve az 'Octopus' nevű kötéljáték. Utóbbi jobban bírja
2023. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!