Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak nem lessz attol...

A kutyámnak nem lessz attol baja hogy véletlen megijesztettem? Mármint úgy ijesztettem meg hogy mentem ki és láttam hogy alszik, nagyon óvatosan hozzányultam és ugy felkapta a fajét hogy csak na és egy 5-10 másodpercg remegettt

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 10:51
 1/6 anonim válasza:
8%
kutyat nem szabad felebreszteni csak kaja illattal.
2015. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a habitusa. Az én egyik kutyám nagyon beszari és nagyon érzékeny. Egyik nap egy vendégemhez mikor barátságosan közeledett felé, a vendég megijesztette és kinevették mert annyira lapított egyből, majd jött hozzám vigasztalásért. Azóta két napja olyan furán viselkedik, kedvetlen. Hozzáteszem menhelyről hozott kutya, szóval nem lehet tudni, hogy egy ráijesztés milyen emlékeket hozhat fel benne, de ez már nem az első eset.
2015. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utána már csoválta a farkát és egy nagyon bátor kutya
2015. júl. 1. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Túléli, de ne ijesztgesd :)


Amikor felkelek, az én kutyám is felugrik, és az első pillanatban még nincs képben. Ha nagyon mélyen aludt, akkor azt se tudja hol van. De azért remegni nem szokott. Volt olyan, hogy rosszat álmodott, felkeltettem, mert sikongatott, ugatott álmában, meg rúgkapált. Szerintem éppen menekült valami elöl. Felkeltettem és akkor is rémülten nézett körül, de csak 2 másodpercig, aztán helyrejött az agya :)

2015. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kutyát alvás közbe nem zaklatunk. Baja nem lesz tőle, de többé ne tedd. :)
2015. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*közben
2015. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!