Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha két (vagy több) szerelem...

Ha két (vagy több) szerelem fajtátok is van, hogy döntöttétek el, hogy melyiket válasszátok?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta rágódok ezen, egyszerűen nem tudok dönteni.

Mindkét kutya megfelelne, mindegyiknek tudnék teljes életet biztosítani, meg tudnék adni nekik mindent, vagyis úgy érzem.

Mindegyikre ha rágondolok, akkor "nekem ő kell" érzés fog el.

Két hasonló, de mégis különböző fajtáról van szó, egyik ezért jobb, másik azért, de mindkettő nagyon is jó.

Jól bánok a kutyákkal, a rossz előéletűekkel is, voltam menhelyen önkéntes és sok kutyának tettem rendbe a lelkét, szóval tutira tudnék bánni mindkettővel.

Az egyikkel volt egy 3 hetes tapasztalatom és azóta sem engedett el, azóta is hiányzik, pedig 7 év telt el. A másikról meg képtelen vagyok lemondani, mert egyszerűen nagyon imádom azt, amilyen.

Nem tudom van-e különbség a "nagyon imádom" és az "elkapott és nem enged el" között.

Ha eldönteném végre, hogy melyik lenne a jobb, akkor kitalálom, hogy nem, mert a másik meg azért lenne jobb.

Fogalmam sincs mit tegyek.

A "nagyon imádom" kategóriás az olyan, hogy minden féle módon tökéletesnek érzem az életemben, úgy érzem ő a másik felem, tökéletesen kiegészítenénk egymást.

Az "elkapott és nem enged el" kategóriással kapcsolatban pedig azt érzem, hogy hajlandó lennék teljes egészében kifordulni önmagamból és megváltozni azért, hogy neki minden a legjobb legyen.

Mi a fenét kéne tennem? Ötletek? Tapasztaltok? Ti hogy döntöttétek el?


2023. jan. 10. 19:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egy osztálytársam varrta a nyakamba, hogy vigyázni kéne rá egy pár napot, de aztán nem jött érte, nekem meg ott volt a mentett kutyám és anyukám nem engedte, hogy nálunk maradjon, így gazdát kerestem neki. 3 hetet voltunk együtt, de esküszöm, a kutya sem akart elválni tőlem, pár héttel később az új gazdi mondta, hogy megharapta... Lehet, hogy nem amiatt, de én úgy éreztem, hogy mi összetartozunk és nem akart az új gazdival lenni.
2023. jan. 11. 03:36
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd aki hozzád passzol.
2023. jan. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 2 síkon gondolkodnék a helyedben.


1: melyik az a fajta, amelyik jelenleg a legjobban illik az életstílusodhoz?

2: melyik fajtából van a közeljövőben olyan párosítás, ami neked megfelelő és még kit is belőle?


E kettőt vizsgálnám a helyedben. Egy fajtatiszta kutyát nem ugy veszel, hogy hopp kitalálod, 2 hét és ott a kiskutya a nappalidban. Az első kutyámra egy évet vártam. A másodikra (aki még meg sem született, sőt még a szuka sem vemhes, de az alomterv legalább már megvan :D ) már másfél éve várok :D szóval jah, így megy ez…

2023. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!