Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvált a talppárnáján a...

Felvált a talppárnáján a felső réteg. Lesz valami baja?

Figyelt kérdés

Az egyik talppárnájának a felső rétege feljött kicsit.

Nem sántított, csak vérzett neki.

Viszont holnap kutyasuli, és fontos lenne mennünk, mert már így is a tenyésztő fúj ránk azért, mert multkor nem mentünk.

Szerintetek egy tenyésztő beleszólhat abba, hogy hova vigyem kutyasuliba, mivel etessem, mit csináljak vele?


2010. okt. 2. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is egy állatorvost kellene keresned, ő szakszerűen meg tudná vizsgálni a tappancsát a kutyusodnak, másodszor pedig miután megvetted a tenyésztőtől a kutyát, neki a világon semmi köze ahhoz, hogy mivel eteted, hogy hová járatod iskolába meg hogy milyen rendszerességgel. Ha ezeket nem ő fizeti, akkor igazán nincs beleszólási joga. Én is tenyésztőtől vettem kutyát, a szerződésben benne van, hogy ha kérdésed van az etetéssel, ápolással és a többi ilyen dologgal kapcsolatban, akkor köteles téged felvilágosítani, de az nincs benne, hogy mindent ő szabhat meg. A kutyi már nem az ő tulajdona, így nincs ezen mit variálnia.
2010. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaa értem. Meg mondhatom neki, hogy ne szóljon bele?

Mert felhív, e-mailt küld stb. hogy mivan , hogy van, miért nem voltunk kutyaiskolába stb...

És ez már zavar...

2010. okt. 2. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze..elküldheted nyugodtan a búbánatba. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem kell lelkiismeretesen gondoskodni a kutyusról, de neki ahhoz már nincs köze. Ha meg nem érti, akkor még zaklatást is a nyakába varrhatsz, ha alaptalanul buzerál.
2010. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szinte naponta küld leveleket, felhív meg ilyenek... nagyon lelkiismeretes, de ennyire???

Csak nem tudom, hogy mondjam meg neki...:/

2010. okt. 2. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
simán mondd el neki, hogy semmi köze hozzá....megvetted, a te kutyád, innentől kezdve semmibe nincs beleszólása. E-mailre nem kell válaszolni, telefont meg nem fölvenni. Légy határozott.
2010. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megvásároltad a kutyát és a szerződésed egy normál adás-vételi, nyugodtan közölheted vele,a saját tulajdonoddal te rendelkezel.A lelkiismeretes tenyésztő sem telepszik a tőle vásárlóra. Azt figyelemmel kísérheti, megfelelően van-e a kutya tartva,segítséget, tanácsot adhat.
2010. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!