Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vagány névötletek fehér...

Vagány névötletek fehér csivava fiú kutyának?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
25%
Morzsi.
2023. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
20%
Escarlo
2023. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
68%
Papblo
2023. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
20%
Rómeo
2023. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
67%

Hermész, Mercurius - vagy Mercury -, Turms.


Történet: (görögül Έρμῆς; a rómaiaknál Mercurius, az etruszkoknál Turms) Zeusz és Maia nimfa gyermeke, az istenek hírnöke a görög mitológiában. Ez volt legfontosabb rangja, de emellett ő volt a pásztorok, utazók, kereskedők, súly- és hosszmértékek istene, az ékesszólás, irodalom, az atlétika és a tolvajok védelmezője. Ezek mellett közismert volt az olümposziak között furfangjáról és ravaszságáról. A költészetet sem vetette meg, és ezért Apollón egyik legközelibb barátja volt.

2023. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 A kérdező kommentje:

Bár nagyon sok jó ötlet érkezett, amiért nagyon hálás vagyok és bár ez a legkevésbé vagány, de nekem még mindig a Lumi a kedvencem és a család is annál voksol, így ez marad.

Nagyon köszönöm mindenkinek 🐾💖

2023. jan. 13. 17:46
 67/79 anonim ***** válasza:
82%
Köszi, hogy megírtad! Gratulálok! Szép név! És boldog névnapot Neki! 🎁
2023. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém barna, ivartalanított fiú csivava. Menhelyről hoztuk, eleinte mindentől rettegett. Volt saját ágya (és persze játékai), de eleinte mindig egy ilyenbe bújt be [link] (ez nem az én kutyám). Így ragadt rá a Csöves név, mert mindig ebben a "cső"-ben találtuk meg. Ma már az ágyában (vagy velünk a mi ágyunkban) alszik, de a neve maradt Csövi, vagy, ha valami disznóságot csinált, akkor Csöves.

A menhelyről Pepe névvel hoztuk el.

2023. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
85%
Először én is meglepődtem, hogy 60+ hozzászólás érkezett. De aztán elolvasva őket azért látom, hogy ennek nagy része 1 szerencsétlen hülyétől jött, aki vagy előrébb akar kerülni a toplistán, vagy szintet lépni a gyakorin.
2023. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
87%
De ki az a madár, aki végigmegy és lepontozza azt, amit nem ő írt és nem tetszik neki. Nem a te dolgod ezt eldönteni hanem a kérdezőé, te agytröszt, lepontozni sem értem minek kell, mindenki csak neveket ír, amiből egyszerűen lehet válogatni, minek kell itt is ilyen gyökérnek lenni..
2023. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!