Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom hogy a kutyám,...

Honnan tudhatom hogy a kutyám,akit menhelyről hoztam az törpe pincser-csivava vagy jack russel és csivava keverék?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 11:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2023. jan. 8. 11:07
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Semmi csivavás nincs benne. Inkább tacskó és valami terrier keverék lehet.


Ha biztos akarsz lenni benne, akkor egy kisebb vagyonért csináltathatsz DNS tesztet.

2023. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2023. jan. 8. 11:16
 4/19 A kérdező kommentje:
Én tacskót mem látok benne.
2023. jan. 8. 11:16
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Hat kb sehonnan. Tobbgeneracios keverek, igazabol egyik fajtara se hasonlit szerintem :D

De nagyon cuki :)

2023. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2023. jan. 8. 11:19
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a 3 + még tacskó.

Szóval csivava + pincser + jack russel + tacskó.

2023. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

A legjobb módja annak, hogy megtudhasd, hogy a kutyád törpe pincser-csivava vagy jack russell és csivava keverék, ha elvisszed az állatorvoshoz, aki megvizsgálja a kutyád, és megállapítja azt a fajtát, amihez a legközelebb áll. Az állatorvos megvizsgálhatja a kutyád testalkatát, szőrzetét, és más jellemzőit is, és összehasonlíthatja azokat a fajtatiszta kutyák jellemzőivel, hogy megállapítsa a fajtáját.


Ha nem tudsz elmenni az állatorvoshoz, akkor lehet, hogy segíthetnek a helyi állatvédő szervezetek, ahol sok állatfajtával foglalkozó szakemberek dolgoznak. Ők is segíthetnek megállapítani a kutyád fajtáját.


Lehet, hogy a kutyád fajtatiszta, de lehet, hogy keverék is. Minden kutya egyedi, és nem csak a fajtájuk, hanem a személyiségük és viselkedésük is eltérhet egymástól. A legfontosabb, hogy a kutyád boldog és egészséges legyen, függetlenül attól, hogy milyen fajtájú.

2023. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok, amúgy anno az enyémre is mondtak mindent:

Menhelyen azt mondták terrier keverék.

Rokonok szerint tuti van benne németjuhász.

Kutyás ismerős szerint tuti nincs benne nj, inkább mudi.

Egyik állatdoki szerint foxi-mudi

Másik állatdoki szerint foxi-nj.

Harmadik szerint mudi-nj.


Na így legyen okos az ember.

Végül, ha megkérdezik, mindig azt mondom: menhelyes turmix.

2023. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a neve?
2023. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!