Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macskamenta jutalomfalatot...

Macskamenta jutalomfalatot lehet adni a kutyának?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Miért kérdezed? Le akarod nyugtatni a kutyádat? Betompulnak tőle, nem úgy hat rájuk mint a macskákra.
2023. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem… Adtam a macseknak, és nem akartam tájékozatlanul adni a kutyámnak is, pedig ott ült mellette tanácstalanul, nem értve hogy miért nem kap. Tehát ha még egyszer előfordul az ilyen, adnék neki is egy darabot, amennyiben nem lesz tőle baja.
2023. jan. 13. 20:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, egy 30 kilós ebről van szó, egy darabot csaknem érez meg - de lehet rosszul gondolom. Nem találtam ezzel kapcsolatban semmi információt.
2023. jan. 13. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Baja nem lesz, nem is mindre hat-ahogy nem hat minden macskára sem- de nem értem minek adnád neki fölöslegesen. Saját jutifalatja nincs a kutyusnak?
2023. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# Van, de megesik, hogy épp nincs kéznél.
2023. jan. 13. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem, olyan mint az enyém, hogy mindig az a finom amit más eszik 🤣 A kutyámnak úgy szoktam beadni a féreghajtót, hogy megkérdezem tőle, odaadhatom-e a cicának. Egyből felfalja magától...
2023. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!