Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jókedvű a kutyám, de nem akar...

Jókedvű a kutyám, de nem akar mást enni pár napja, kizárólag jutalomfalatot, volt már ilyen más kutyusával is?

Figyelt kérdés

A jutifalatokat pikk-pakk megeszi, de rendes ételt napok óta nem nagyon akar enni.


A viselkedésében, kedvében semmi negatívat nem fedeztek fel. A jutalomfalatos doboz előtt is előszeretettel áll, hátha kap valamit, de a tápot, konzervet nem hajlandó enni, maximum pár falatot belőle.


Érdemes orvoshoz vinni emiatt?

Vagy csak esetleg el lett kapatva és finomabb falatokra vár?


2022. nov. 3. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ne adj neki jutifalatot annyit. Ha éhes lesz, majd eszik. Milyen fajta? Tacskó pl. mindent felzabál, amit lát, puli meg ha egy zsák táp is van előtte, sosem fog többet enni, mint amennyire szüksége van.
2022. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Majd eszik ha éhes lesz. Ne adj neki jutalomfalatot.
2022. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

Fozz neki rendes hust zoldseggel. A kutyam mindig megeszi.

A fpot meg konzervet donbd ki a kukaba.

2022. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, bár tavasszal. Olyankor mindig rosszabb az étvágya. Mivel alapból elég sovány alkatú, nekem nem volt opció, hogy hagyjam nem enni. Ha odaültem, amíg evett, esetleg tartottam is neki a tálat (:D), megette.

Amúgy voltunk vele orvosnál, nem talált semmit. (Persze lehet, hogy nálatok találna)

Napszaktól is függ a dolog, naponta 2x kap, de reggel alig eszik, így délben és este kap.

2022. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A juti finomabb, valoszinuleg most epp valogat, mert hagyod.


Ne adj neki most egy darabig, tedd ki ele a normalis kajajat. Ehes kutya enni fog, lehet koplal egy napot, de nem kell panikolni, ez nem tragedia.

2022. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!