Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik lehetnek azok, a kutyám...

Mik lehetnek azok, a kutyám szőrében?

Figyelt kérdés
A kutyámban kullancs volt kiszedtem csipesszel..kiszedés után úgy tudom le kelll fertőtleníteni a csípés helyét...ugye mivel elég izgága kutyám van újra meg kellett keresni a csípés helyét.Keresés közben kis fekete pontokat találtam a kutyám szőrében és többet is.A kullancs helyének a környékén.Az lehet bolha vagy a kullancs petéi.Ha peték akkor hogy távolítsam el??
2010. okt. 3. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Bolha és kullancs irtó szerrel. Vegyél egy ampulla Neostomosan-t. Azt egy liter vízben kell feloldani avval megfürdeted a kutyát egy hét múlva megismétled a fürdetést és tuti jó lesz. Utána meg ha gondolod vehetsz egy ampulla frontline-t amit meg rá kell csepegtetni a bőrére. (Ez már inkább megelőzésre jó) 3000forint környékén van és vannak különböző méretben. Mármint kilóként. S-es méret stb.

A Neostomosan 500forint körül van. Nekem mivel kis testű kutyám van elég rá az egy liter. De ha pl egy Német dogra kell akkor nyilván több ampullát kell venni. Ja és ha megfürdetted a szerrel utána ne öblítsd le sima vízzel. Meg ne is törölgesd meg.

2010. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. okt. 3. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Első jót írt, csak azt nem írta hogy mi az.

Valószínüleg bolhakakit találtál ... ha megvolt a neostomozános fürdö, akkor másnak rakj rá bolha-kullancs elleni cseppeket.

2010. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ja igen az ki maradt, hogy az bolhakaki :) Bocsi csak nyaggat a kutyám, hogy játszunk úgyhogy mennem is kell :D
2010. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Milyenkbe volt egy csomó de mi nem fertőtlenítettük mert nem volt semmi baja utána
2010. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!