Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a séta mennyisé...

Szerintetek ez a séta mennyiség jó volna egy panelban tartott amerikai staffordshire terriernek? (lent)

Figyelt kérdés

Reggel suli előtt 40perces séta. (7órára érnék fel vele és készülnék suliba)

Suli után egy fél órás séta (3órakkor érnék fel vele)

Fél 6-tól-7ig kutyafuttató (tehát itt mindenképpen el is lenne engedve)

Este 9kor még egy fél órás séta (akár itt is elengedném mert olyankor már úgy se mászkál itt senki szóval nem kéne a futtatóra elmennem vele)


Szóval szerintetek ez így jó lenne?


2010. okt. 3. 10:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy szerintem anya is lemenne a kutyával dél körül.
2010. okt. 3. 10:08
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez totál elég neki. nekem nem lenne energiám ennyit mászkálni a kutyámmal:D vagy én vagyok túl lusta?..:S:Đ
2010. okt. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet :D De azt se akarom, hogy ne érezze jól magát a lakásba meg hogy ne romboljon. Szóval szerintem ennyi kell neki :D
2010. okt. 3. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet. :) Mondjuk mi a panelos angol cockert úgy visszük, hogy reggel fél óra, délben 2-3 órára (ebből 1 óra a futtatón, 1-2 óra a környéken, vagy az erdőben) és este még egy fél óra. Úgy alszik mint a bunda :D
2010. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Totál jó neki. Örülnék ha a legtöbb kutyás is ennyit vinné mozgatni az ebét. Ha nem akarod hogy romboljon, vegyél neki több játékot, amivel leköti magát, ha az a sok mozgatás nem fárasztaná el :) Mivel az uantkozó ebek rágnak szét mindent. Egy gyereknek is elég játéka van ahhoz hogy lefoglalja magát, hát a kutyusodtól se vond meg ezt a lehetőséget :)
2010. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha mindezek ellenére nem elég neki akkor szerezz be mellé egy játszópajtit, igy biztos kifárasztják egymást :)
2010. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat :)
2010. okt. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!