Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerekem álma egy samoyed...

Gyerekem álma egy samoyed kutyus,nagyon szeretne de én nem nagyon adnák ki rá ilyen sok pénzt mint amennyibe kerül. Én is szeretnék kutyát probalom rabeszélni masik fajtára de ő csak olyat szeretne. Létezik hasonló fajta olcsóbban?

Figyelt kérdés
Vagy érdemes lenne menhelyen szetneznunk hatha talalunk? vagy mit tanacsolnatok? sajnalom hogy nem teljesitem az álmát.
2023. jan. 17. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy a felnőtt. Elmagyarázod neki szépen, hogy kutyát nem kinézet alapján választunk, hanem habitus, temperamentum, természet, és energiaszint alapján. Mindből természetesen azt próbáljuk megtalálni, ami saját magunkhoz passzol.
2023. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Fajtamentők.
2023. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
És ismeri a hangjukat is? 😀 csak mert nekem is nagyon tetszett a fajta, de költözött a környékünkre 1-1 és 7 háztömbbel odébb is lehet hallani h ha ők elégedetlenkednek, ugatnak vagy csaholnak. Nagyon beszédes fajta, de az a tónus amin dumálnak valami borzalmas. 😀🙊
2023. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Ezt az almot ne is teljesitsd, mert tudom, hogy egy cuki nagy macinak nez ki, de valojaban kokemeny munkakutya, dolgozni kell vele, nem arra valo, hogy a gyerek eldobja neki a labdat heti ketszer. Es a szorevel maceras foglakozni.


Amugy a fajtatiszta kutya mindenkeppen draga, tehat erre szamitani kell. 🤷‍♀️Ha olcsobban meg akarod uszni, akkor ott a menhely, de az meg lutri sok esetben.

2023. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi idös a gyerek? Mert ha 8 fölötti akkor a "hasonlo" nem jön be neki, tehát csak a nyakadba veszel egy nyügöt, a gyerek meg elégedetlen lesz.
2023. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy a szülő, nem? Megmondod nek hogy nem és kész oszt hadd hisztizzen. Nehogy már a gyerek uralkodjon
2023. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem gyereknevelési tanácsot kért a kérdező....
2023. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Oh igaz. Akkor vegyen olyat amilyet a gyereke akar, aztán majd csodálkozzon ha rámarad egy aktív szánhúzó, amelyik annyit vedlik mint a vesztés és rengeteg gond van vele. Sokkal jobb.
2023. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Ballagási ajándék, diplomázási ajándék, 18. születésnapi ajándék. Válassz egyet, ami elegendő időt ad gyűjtögetni.
2023. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
8. miert irod hogy ramtamad? (tamados a kutyafajta?)
2023. jan. 18. 06:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!