Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf etetésre húsok?

Barf etetésre húsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég feltettem egy kérdést kutyatáppal kapcsolatban, de láttam vannak akik olcsón találnak barf, kutya etetésre alkalmas húsokat.

Segítenétek néhány hús fajtában, milyeneket vegyek?

Valamint Ismertek olcsó oldalakat amik jók (kutyusoknak)?? :)

Aki egy ideje barfozik le tudná vezetni nekem egy átlagos napi kutya etetést? (Miből mennyi, árban ez /nap mennyire jön ki,hány kg-os a kutyusod)

Azért érdeklődöm mert ha bele fér a keretembe inkább ezt választanám:))



2023. jan. 18. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lépj be barf és prey alapelvek csoportba, van egy start fájl, olvasd át. Kezdésnek csirke. De abban a doksiban minden NAGYON részletesen le van írva.


Szintén van egy gyűjtemény a csoportba, ahol a hús lelőhelyek vannak összeszedve. Van külön barfos eladó húsos csoport is.


Ez kutyankent változó, ami nekünk bevált, nem biztos, hogy neked is be fog, ki kell tapasztalni.

2023. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm
2023. jan. 19. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!