Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyánál hány hónapos...

Kölyök kutyánál hány hónapos kórtól lehet átállni tápról nyers etetésre? (barf, prey)/

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kezdetektől. Anyatejről is már át lehet állni vele egyből 3-4 hetesen.
2022. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
93%
Unokatesomek fel eves kortol kezdtek el a barf etetest, es ok nagyon imadjak a kutyat, nagyon luxus kutyahaza van, szoval nem hinnem, hogy artani akarnak neki, gondolom utana olvastak. De nem tudom, nem ertek hozza
2022. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nincs megszabva :) Viszont ajánlom hogy kérd szakertő segítségét, hogy a lehető legoptimálisabb, személyre szabott étrendet tudjátok összeállítani a kutyusnak!
2022. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hetes kortól.
2022. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor, de egy kölyöknél extrán oda kell figyelni, hogy a fejlődő szervezet mindent megkapjon, megfelelő mértékben. Emiatt sok nagytestű kutyás inkább megvárja a fél,-másfél éves kort mielőtt vált. Sosem késő, tégy úgy, ahogy jobbnak érzed :)
2022. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lehet, de én a rottweileremnek 26 hónapos koráig Platinum kutyatápot adtam, egyszerűbb volt nekem így, mert kölyöknél ugye nem csak simán az arányokra kell odafigyelni, nagyon fontos, hogy milyen vitaminból, ásványi anyagból mennyi kell neki, nem lehet kevés, de túl sok sem, plusz ahogy nő a kicsi, arányosan növelni kell az adagot és a vitamin arányok is szinte hetente változnak. Lehet, hogy én bonyolítom túl, de bevallom, nekem nagyon nehéz lett volna úgy, hogy mindent tökéletesen benne tudjak, ezért felnőttkoráig rábíztam magam és a kutyámat is egy barfhoz közeli, félnedves, különleges eljárással készített tápra.
2022. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!