Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolc tele van kóbor kutyákk...

Miskolc tele van kóbor kutyákkal. Mit tegyek hogy ki kerüljem őket ? Ráadásul félek is a kutyáktól

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Sokkolót használok.
2023. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetékes hatóságoknak jelezni kell a problémát.
2023. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Lehet kapni ilyen ultrahangos kutyariasztó bizbazt. [link]


Hogy tényleg hatékony-e, azt nem tudom. De ha működik, akkor elég humánus megoldás, a kutyának sem ártassz vele.

2023. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Te darázsirtó spray-t fújkálsz a kutyákra? Ott ütnélek agyon, ha a kutyámra fújnád...
2023. jan. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

#5: A te kutyád nem kóbor kutya, maskaramiska! Nekem a munkám miatt muszáj olyan helyekre járnom, ahol sok a kutya, kevés a kerítés, többször jöttek volna nekem, hát már bocs, hogy nem hagyom, hogy megharapjanak, mint tavaly az egyik kollégát! Egyébként a kutyáknak nem lesz tőle baja, mert utána is látom őket, már megismerem a szemeteket, ők is engem (legalábbis a melósruhát), tartják a távolságot.


Ja igen, az agyonütésről. Oda azért még toborozz pár embert és hátulról gyertek.

2023. jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem rossz nekik, mitől segít?

Ha tartanak távolságot, nagyon látni fogod, hogy tönkre basztad a szemét pl...


Másrészt nem kell nekem segítség, sem hátulról támadnom... amúgy sem vagyok C type, azoknál szokás ez....

2023. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!