Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves gyerek mellett...

Másfél éves gyerek mellett tehetek foresto nyakörvet a kutyámra?

Figyelt kérdés
10 éves az eb, tavaly nem tettünk rá semmit. Idén viszont már szeretnék. Már többet fogunk kirándulni is megint. Tavaly vigyáztam és nem mentünk kullancsos helyekre. Persze a gyerek miatt idén is vigyázok, meg figyelek, de a kutyát jobban biztonságban érezném ha lenne rajta nyakörv. Csak nem tudom hogy a nyakörv mennyire veszélyes a gyerekre. A kutya benti, kb 30 kg.
2023. jan. 28. 16:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kertben és a város utcáin is össze tud szedni kullancsot.


Amúgy meg, van egy 7 hónapos gyerekem és nem is értem ezt az összefüggést... hetente több alkalommal dobom a hátamra csatos hordozóval, aztán megyünk. Újszülőttként elől volt kendőben, addig jó volt, hogy hátra tudtam tenni rendes hátizsákot, mióta nagyobb és háton hordom a porontyot, azóta a kutyára kell hátizsákot adni 😅 vagy egyszerűen csak 10km alatt megyünk, olyankor elvagyunk kaja nélkül, vészpelus meg elfér a zsebemben is 🤷‍♀️.

2023. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!