Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ejszaka ugat a kutya?

Ejszaka ugat a kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

3 eve orokbefogadtam a kutyamat egy menhelyrol, berlakasban lakunk, velunk alszik egy szobaban. Eddig soha nem fordult elo hogy ugasson ejszaka, de az utobbi 3-4 hetben rendszeresen minden ejszaka 5x-6x felkel es ugat.

Semmilyen nesz, zaj nincs Parom hallasa fulmutetbol adodoan szerintem meg jobb is mint nemelyik allate, de nem hall semmit. Egy beszelgetest se. Lepcsohazban nincs jarkalas, nem gyullad fel a feny sem - de a szobaban alszik velunk, behajtott ajtonal.


Mi lehet az oka, hogyan tudnam leszoktatni rola?

Ha szamit a fajta, egy 5 eves mopsz.


2023. jan. 30. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi hallas sose lesz olyan jo, mint a kutyae, kar is ebben remenykedni.


Erelyesen ra kell szolni, ha ugat.

2023. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Lehet azt álmodja, hogy macskát kerget
2023. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szokott jelezni zajra, azt csinálta eddig? Én már éltem együtt pár kutyával, tény hogy jobb a hallásuk, de azért azt én is mindig hallottam amire jelezték.


Ha 3 éve semmi gond nem volt ezzel, és most hirtelen kezdődött, nem lehet valami egészségügyi gond? Őszintén fogalmam sincs, hogy esetleg milyen betegség okozhat ilyesmit, csak nagyon gyanús hogy így hirtelen a semmiből jött, úgy hogy semmi változás nem volt a kutya életében.

2023. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyat hall amit ti nem.
2023. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ugat véletlenül.Vaoami olyat hall/érzékel amit ti nem és ezért jelez.Amikor ugat szólj rá és abba fogja hagyni.
2023. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!