Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szeretik azt, ha...

A kutyák szeretik azt, ha felöltöztetik őket?

Figyelt kérdés
Csak telen kell a kutyat feloltoztetni?
2008. jan. 4. 17:50
 1/9 anonim válasza:
100%
én mindig oltoztetem a kutyámat és szereti .Szoktasd meg kis korban és nem lesz vele gond :fogja szeretni a ruhákat az biztos.
2008. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj,hogy esős időben vizhatlan legyen a ruha,mert a kötött csak átázik és megfázika kutya.Hidegben pedig kell több réteg is jó.Én egy mellényt is adok az overáll fölé.Tavasszal csak poénból adok rá polot,ha nagyon meleg van ne adj rá semmit.Nyáron is adok rá esőruhát ha esik,csak az béleletlen,hogy ne legyen melege.Csináltatniis tudsz ruhát és akkor olyan amilyet Te akarsz.
2008. jan. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy odavannak érte!
2008. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fázik akkor jó neki.Meg szerintem érzi a gondoskodást is,én úgy látom az enyém szereti.
2008. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
86%
Szia.Szerintem egyik állat sem örül annak, hogy göncöket adnak rájuk. Ezt egy ember kitalálta és a többi utánozza, hogy le ne maradjon a divattól. Erre mondák, hogy egy bolond százat csinál. Az állatoknak azért van szőrük, vagy tolluk, hogy minden éghajlati változást kibirjanak, lehet meleg, vagy hideg. Pl. a kutya a nyelvével hűti magát és , ha fázik összehúzódik ez egy alap reakciójuk. A madaraknál pedig, ha fáznak felborzolják magukat, ha pedig melegük van egy pocsótában fürdenek. Szerintem hagyd a kutyádat békén, maradjon az kutya ne pedig bohóc.
2008. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
86%
ez csak szoktatság kérdése
2008. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha kényelmes a ruha akkor biztos tetszik neki,bár ez nevelés kérdése
2008. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy szeretnék,inkább csak érzik hogy szükség van rá és hogy ez jó dolog.Ruha nélkül a kistermetű kutyák nem bírják ki a hideget,még ruhában is csak rövid időt tudnak reszketés nélkül kint lenni.Ők arra teremtődtek,hogy lakásban éljenek.Bohócot ne csináljunk belőlük,de ami szükséges adjuk rájuk.
2008. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utálják de lehet hogy nem ha kiskutya akkor kezd el az öltöztetést de szerintem felesleges
2008. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!