Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes palotakutyusnak...

8 hetes palotakutyusnak hányszor adjak enni egy nap?

Figyelt kérdés
Száraz kutyatáp jó? Hány maréknyit ? Kérlek segítsetek, nem akarom túletetni.
2010. okt. 4. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
tenyésztő, akitől vetted nem mondta, mit kell csinálni vele? ...:S
2010. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁ, nem tenyésztőtől vettük, hanem kimentettük egy nagyon rossz környezetből, van annak a családnak két palota kutyájuk, szépek, csak nagyon gondozatlanok, kint vannak az udvaron, vízbe áztatott kenyeret kapnak semmi mást, a kicsikre is ez a sors várt, így adtunk nekik egy kis pénzt csak adjanak egy kutyát. Adtunk neki féreghajtót is, szerencsére mert két kupacnyi férget kakilt ki szegénykém, három nappal ezelőtt, tegnap meg ma már rendben volt a széklete, holnap visszük az állatorvoshoz.
2010. okt. 4. 11:24
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy pincsi kölyköm. Mi reggel és este adunk neki enni. Nem kell túl sok, mondjuk egy maréknyi reggel is és este is.
2010. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2010. okt. 4. 11:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A 8hetes kutyinak napi 4x kell ennie. Lehetőleg jó minőségű KÖLYÖK kutyatápot. Ne vidd ki még utcára sétálni sem míg nem kapta meg az oltásait. A féreghajtás okos dolog volt!!
2010. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja és a 4x-i az a napi adag elosztva. (termék csomagolása megadja a pontos grammot)
2010. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
ez sztem nem így van, hogy 4szer. a pincsimnek mondom 2szer adunk enni és olyan kis dundi:) eleven semmi baja, de lehet, hogy én tudom rosszul, de minden kutyánkat így etettünk eddig és makk egészségesek!
2010. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem visszük ki addig, látod ez eszembe se jutott, hogy a csomagoláson megnézzem az adagolást:( ennyi eszem van, köszi a választ, hasznos volt nagyon.
2010. okt. 4. 11:57
 9/19 anonim ***** válasza:

11 .54 vagyok

A picikéknek eleinte 4x (ha nem tudja elrágni kb. 7-8hetes koráig akkor beáztatva vízbe). Majd reggel.délben-este. Aztán már kb féléves korától mehet reggel-este. De ne legyen előtte a kaja, mert túleheti magát (dagi lesz vagy hányni fog), ráadásul játéknak fogja fel az etetést ami evési zavarokat okozhat. Ha a megfelelő tápot választod, nem kell mellé semmi mert vitaminokat és ásványi anyagokat, kalciumot, stb. is tartalmaz. Prémium táp mellett nem szabad plusz kalciumot sem adni. Ráadásul, ha jó minőségűt adsz neki, kevesebb kell belőle és a kutyus egészségéért is minden tőled telhetőt megtettél :) Sok jó táp van, ha több infó érdekel, írj privit, szívesen segítek. Sok boldogságot a blökikéhez :)

2010. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
első vagyok, ez esetben minden tiszteletem a tiéd, sajnos a többség szaporítótól vesz kutyát ezért volt a morcos hangvétel....
2010. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!