Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drótszőrű tacskó lakásba?

Redbull1977 kérdése:

Drótszőrű tacskó lakásba?

Figyelt kérdés

A főbérlő belee egyezett ,hogy hozhatok kutyát a lakásba (nem mondtam mennyi ideig ,de talán hosszú időre gondolt ő is)

Nemtudom el lesz e bent,kicsit aggódom

Még sosem tartottam bent kutyust

A szüleim aztmondják nem jó ötlet,ti hogy gondoljátok


2023. febr. 1. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit elveszik a kedvem pedig én már nagyon bele éltem magam
2023. febr. 1. 18:24
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
ne kicsinyeskedj, legyen kaukázusi
2023. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Dolgozol?
2023. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Tacsit nem is szabad kertben tartani, ő lakásba való. De úgy készülj, hogy bármilyen cuki is, nem egy könnyű fajta, nagyon makacs. Ha első kutyád lenne, akkor inkább nézz másik fajtát szerintem. De ha már tapasztalt vagy, és lesz rá elég időd, akkor hajrá. :)

Illetve arra még készülj, hogy ha valamiért új albérletet kell nézned, marha nehéz lesz. Kb 10-ből 9 lakásba nem engednek kutyát. :( Szóval azért gondold meg jól. Persze ha nagyon vágysz rá, akkor úgysincs ami megállítson. :)

2023. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A tacskó bentre való. De! Itt szerintem nem csak a fajta a lènyeg, hanem hogy bizonytalan vagy. Gondold végig, hogy mindig, minden nap, van e időd rá. Akkor is ki kell vinni ha fáradt vagy, akkor is ha esik az eső. Míg kölyök rongàlhat, megràghat ezt azt, tudnod kell mit vàllalsz, akkor is korán kelsz ha hétvége van, mert neki ki kell menjen. Ne kapkodd el. Egy tacsi gazdi.
2023. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Hát a tacskó elég ugatós, nehéz lesz leszoktatni, hogy minden lépcsőházbeli neszre tutuljon.
2023. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is bent tartok 2 szálkás tacsit, igaz van kert, de a napi séta így is elkerülhetetlen. Nagyon fontos, hogy ők munkakutyák, tehát a napi hosszú cserkelős sétákra, a szellemi fárasztásra és a következetes nevelésre is szükségük van ahhoz, hogy kiegyensúlyozott kutyák legyenek. Azt gondold át, hogy ezt biztosítani tudod-e neki, mert különben nagyon problémás tud lenni ez a fajta.
2023. febr. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A mienk sokkal többet van kint, szívós fajta, bent nem érzi olyan jól magát. Kint mászkál, felügyel, túr és matat.

Ahogy a 7-es is írta: munkakutya. Nem ahhoz van szokva, hogy te 9-10 órát elvagy, ő meg a 4 fal között kuksol, majd leviszed, megkerüli a háztömböt és kész. Ez kevés neki, bent unatkozni fog és akkor folyamatosan ugat és rombol.

2023. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sztem jó lehet. Mozogjon sokat és változatosan. Azért a főbérlővel beszéld meg hogy az saját kutya és hosszú idő.

Ja, és ha jól érvelsz akkor a szüleidet simán meggyőzöd!

2023. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat,vegul elhoztuk a kiskutyat nagyon edes es okos 12hetes ,nagyon sokat setalunk igaz hogy meg neha sirdogal de semmi panaszom nincs ra :)
2023. febr. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!