Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha látszik a kutya gerince,...

Ha látszik a kutya gerince, akkor nagyon sovány? 8 hónapos

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül. Inkább a borda és a csípőcsont a mérvadó
2023. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Azert ez fajtafuggo is szerintem. Meg amit az elso irt. Nekem pl torpe uszkarom van. A gerincet meg a bordaig is lehet erezni siman, csak a szore miatt nem latszik. Viszont a csipocsontja nem latszik, es erezni sem lehet. A kutya marmagassaga viszont 37cm, es 5,3 kg. Allatorvos szerint tokeletes a sulya. Anyukam szokta csak mondani, hogy sovany, mert lehet erezni a bordait. De ettol fuggetlenul nem sovany.
2023. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Sok mindentől függ. Ilyen fiatalon még ilyen szakaszosan nőnek, hol nyúlnak, hol szélesednek. Lehet hogy ő most éppen nyúlik inkább. Meg persze fajtától is függ. De ha bizonytalan vagy, inkább mutasd meg a dokinak, az a biztos. Nehogy az legyen hogy valami gond van, mi meg itt megnyugtatunk, aztán csak nagyobb lesz a baj...
2023. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csivava lány kutyus. Hosszabb lábú típus, 2,5kg jelenleg. Majd másfél éves korában tervezzük az ivartalanítást. Brit Care Puppy tápot eszik, néha Real Nature konzervvel kiegészítve.
2023. febr. 2. 12:00
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekünk a tacskó ilyen még 8-9hónapos korában is látszott a bordái pedig jó az étvágya meg napi többször is kap enni de ez fajta függő meg először nyúlnak és utánna híznak nem hiszem hogy aggódnod kéne de max vidd el állatorvoshoz egy kivizsgálásra.ártani nem árt.
2023. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nekem az egyik csivi keverék, még a csípőcsontját is érezni, pedig nem férges és nagyon jó étvágya van. Fiatal kutyáknál normális, hogy vékonyak.
2023. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem ez normális
2023. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!