Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha 8 hónapos kölyök...

Normális, ha 8 hónapos kölyök kutya sokszor nyalogatja magát a nemiszervénél?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam, hogy mivel ilyenkor lesznek ivarérettek, normális, ha ott nyalogatják és izgatják magukat. Ez igaz?


Nagytestű kutyus egyébként, pont ma lett 8 hónapos. A nyalogatást pár napja kezdte.



2022. dec. 24. 00:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Majd írjál hogy unalmában csinalja vidd többet futtatóra, meg suloba, ezek mi d jo tanacsok, de ha ő egy izgága lélek, akkor az első üres percben elkezdi nyalogatni mert jólesik neki és rákapott.

Esetleg lehet fertőzése is.. talán... az en kutyáimmmal nem fordult elő, ezert erről nem tudok semmit, csak ötlet, de viszkethet neki, azért nyalogatja, de erre a felvetésemre egy állatorvos tudna korrekten felelni.

Próbáld ki jogy eltereled a figyelmét, es ha a tevekenység után, ahogy pihen, elkezdi nyalogatni, es mindig, akkor az szerintem, pontosabban a saját kutyas tapasztalataim alapjan nem normi. Nem volt ilyen nalunk. Több kutyám 1-2 évesen örökbefogadott volt, kettő került hozzám kicsiként,8 hónaposan egyik sem nyalizott, vagy nem sokáig tehat egyszer láttam hosszasabban nyalogatni magát, láthatóan elvezetből. Rá sem szóltam, nem láttam több ilyet nála.

2022. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
*majd írják
2022. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Ez valami új sport, versenyeztek, ki tud nagyobb hülyeséget kérdezni itt? Ha felelős állattartó akarsz lenni, fel sem merülne a kérdés, vagy a tenyésztőt kérdeznéd, akitől vetted a kutyát...
2022. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

3 Ez valami sport, hogy látatlanban fölényeskedtek, degradáltok kerdezőket

lófszt sem tudva arról hogy hány más helyen kérdezett, és miért kérdezi meg itt IS? Körkérdés fogalmáról hallottál-e?! Es ha nem vette a kutyát? Beteg vagy bszki kezeltesd maga! Ez nem bullying oldal! Fene a fajtádat! Remelem nincs kutyád te szadi gonosz!

2022. dec. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Öreg székely meg a fia ülnek a tűz mellett, esteledik, mellettük fekszik a kutya, nyalogatja a f szát. Odabólint a gyerek a kutya felé és mondja az öregnek:

- Édesapám, de kipróbálnám én is ezt a dolgot.

- Hát csak próbáld fiam, de szerintem megharap.

2022. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
#4 lol, valakinek a popójába talált a neki nem tetsző válasz :D :D
2022. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
6 baszki nem a kerdező vagyok, hanem az első válaszoló. Mondom hogy manias vagy kezelesre szorulsz. Kinyalhatod.
2022. dec. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
5 XD
2022. dec. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
6 meg mindig első vagyok vicc hogy külön meg alkottok is olyan dolgokat, amire lehet degradálni meg fölenyeskedni! Ez kb ugyanaz mint hogy a kerdező kutyaja nyalogatja magának. De a kutyafsza legalabb létezik! Amire meg te vered magad, az nem létezik! Őrület! XD A fellengzésmánia a topon! Ez a sok jól funkcionáló bolond hogy nem röhögi halálra magát önmagától. Leiratkoztam a kérdésről.
2022. dec. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kan vagy szuka?


Ha szuka, akkor jó eséllyel tüzelni fog.

2022. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!