Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador-németjuhász keverék...

Labrador-németjuhász keverék lakásba?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Az is lehet neki a legjobb. A labrador és a németjuhász is imád a gazdival lenni :) Csak foglalkozz vele eleget megfelelően.
2023. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi a kérdés?
2023. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék kutyust, hogy foglalkozzak vele.

Munkanapokon 3-4 órám van rá, pihenőnapokon 6-8.

Mivel etessem, mi a legjobb neki?

2023. febr. 6. 17:05
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak azt szerette volna megtudni, hogy nem szenvedne-e, bezárva a lakásba.

Mert csak 8 hetes lesz, amikor hozom.

Kölyök még nagyon aktív, kéne neki szabad zöldterület.

De nekem nincs.

2023. febr. 6. 17:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha főleg nyers szarvashúst, csontos nyúlhúst, kacsa/liba nyakat-szívet, fürjtojást, bárány belsőséget és zöldpacalt, harcsa/hekkfilét, sprotnit és erdei gyümölcsöket adok, az jó?
2023. febr. 6. 17:40
 6/8 A kérdező kommentje:

Elolvastam egy farkas gyorstalpalót, mi illik leginkább a farkas- és kutyafélék emésztőrendszeréhez, milyen etetés a legjobb nekik.


Azért nem mindig ugyanezt kapná, más fajta húst, csontot és belsőséget.

2023. febr. 6. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet lakásban tartani a labradort és a németjuhász kutyát is,ha foglalkozol és mozogsz vele.Szerintem kezdésnek ne a BARF táplálást csináld inkább azzal a tappal etetsd amit a tenyésztő/tulajdonos adott neki és fokozatosan szoktatsd át másik tápra/nyers húsra.Lehet,hogy egy állatorvostól érdemes lenne megkérdezni ezt a táplálást hogyan kell csinálni.
2023. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így jó lesz, csak sokat mozogjatok.

Egyértek 7essel, sztem először is a tenyésztő által adott táppal etess, utána BARF.

2023. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!